Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2020'nin en trend modelleri!

2020 ilkbahar/yaz dönemi trendleri nelerdir? Bu sezona damga vuracak renkler hangileri? Rahatlık mı şıklık mı ön planda olacak? 2020 ile karşınızdayız.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

EN GÖZDE AYAKKABI RENGİ: MERCAN

İlk bahar ve yaz aylarının enerjisine uygun, içinizi ısıtan ve kişiye hareket katan mercan rengini ayakkabılarda sıkça göreceğiz. Birbirinden şık tasarımlarıyla ve modelleriyle ilk anda dikkatleri üzerine çeken bu renk, size ayrı bir hava katacak.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

BLOK TOPUK AYAKKABILAR

Blok topuklu ayakkabılar in olurken, sivri topuklu ayakkabılar out oluyor. Yani sivri topuklu ayakkabılar yerini blok topuk ayakkabılara bırakıyor. Rahatlık ve şıklığın bir arada bulunduğu bu modellerini hem günlük hem de davetlerde sıkça görmeyi umut ediyoruz. Özellikle açık alanda verilen davetlerde çimlerin üzerinde topuklu ayakkabı ile yürümek bir hayli zordur. Fakat blok topuk ayakkabılarla çimin üzerinde dahi rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Bu da bu ayakkabı modelini sizler için benzersiz kılıyor.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

SANDALETLER

Sandaletler her sezon olduğu gibi bu sezonda trendler arasında yer almaya devam ediyor. Rahatlığı seven ve doğallıktan yana olan hanımların bir numaralı tercihi şüphesiz ki sandaletlerdir. Neredeyse her kıyafetle kolaylıkla kombin yapılabilir.

Bu sezon düz taban sandaletlerin yanı sıra topuklu sandaletler de karşımıza çıkıyor. Özellikle topuklu formdaki sandaletler hem şık hem de rahat olduğu için sıcak yaz aylarında özel kıyafetlerle bile kombin yapılabiliyor. Kısacası sandaletler her yerde her kıyafetle istenildiği şekilde kombin yapılıp kullanılabiliyor.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

AYAKKABILARI ETKİSİ ALTINA ALAN HAYVAN DESENLERİ

Hayvan deseni denilince aklınızda şüphesiz ki ilk olarak leopar ve yılan derileri canlanıyor. Bu iki desenin modası hiç geçmiyor ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda trendler arasında yer almayı başarıyorlar.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

Terlik Modelleri

Terlik ayakkabıları kapalı terlik veya yarım ayakkabı olarak tanımlayabiliriz. Hatta son yıllarda dünyasının en çok konuşulan ayakkabı modelleri arasında yer aldığını da söyleyebiliriz. Geçen sene karşımıza sıkça çıkan bu ayakkabılar, 2020 ilkbahar/yaz ayakkabı koleksiyonlarında da yerini aldı.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

KARE BURUN AYAKKABILAR

Sivri uçlu ayakkabıları görmeye alışmıştık. Bu alışkanlık bu yıl birazcık değişiyor, sivri burun modelleri yerini kare burun ayakkabılara bırakıyor. Kare uçlu ayakkabılar ayak parmaklarınızı sıkıştırmayacağı için sivri burunlu ayakkabılara oranla daha rahattır diyebiliriz. Farklı bir görünümü olmasıyla dikkatleri üzerine çeken bu ayakkabı modellinde kesinle çok rahat edeceksiniz.

2020'nin en trend ayakkabı modelleri!

SIRA DIŞI TOPUKLAR

Farklı olmayı sevenler bu topuklar tam size göre. Sıradanlıktan uzak, bir o kadar orijinal ve dikkat çekici tasarımlara sahip bu topuklar, trendleri arasında yerini alacak.Kaynak:Türkiyemodahaberleri

SON DAKİKA