Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

Ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

'Aşk da yok cevap da!'
Geçtiğimiz günlerde adı BJK Kulüp Başkanı Fikret Orman ile anılan, çıkan haberlere ise 'uydurma' diyen Cansu Dere, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Soruları cevaplamayan Dere "Aşk da yok, cevap da" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

'29'un uğurunu nişanlarına taşıdılar
2011 yılında birlikte rol aldıkları 'Karadağlar' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Hatice Şendil-Burak Sağyaşar çifti, evlilik için ilk adımı attı. Ünlü çift, önceki gece Ulus 29'da düzenlenen törenle nişanlandı. İlişkilerine ayın 29'unda başlayan çift, nişan tarihi olarak da Sağyaşar'ın doğum günü olan 29 Ekim'i tercih etti. Çiftin yüzükleri de saat tam 19.29'da takıldı.

İKİ SAATTE HAZIRLANDI
Burak Sağyaşar, nişan töreni öncesi Etiler'deki Adem Terzi Kuaför'de tıraş oldu. Daha sonra takım elbisesini giyen Sağyaşar, iki saatlik hazırlıktan sonra Şendil'i alarak nişanın yapılacağı mekana geçti.

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

"Yaşım ortaya çıkmasın"

Hande Yener'in oğlu Çağın, yeni yaşını Bebek'teki Argentina Steakhouse'da kutladı. Yener, partiye sevgilisi Ozan Öğüt'le birlikte katıldı. Şarkıcı, çıkışta oğlunun kaç yaşına girdiği sorusu üzerine "Yok, yaşını söylemeyeyim. Söylersem benim yaşım ortaya çıkar" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

Lösemili çocuklara umut verdi

Murat Yıldırım, lösemili çocuklara destek vermeye devam ediyor. Oyuncu bu kez de bir tanıtım filminde rol alarak hastalığa dikkat çekti.

Nisan ayında Dimitri Tsintsadze Vakfı'nın davetiyle Gürcistan'ın başkenti Tiflis'e giden Murat Yıldırım, lösemili çocuklarla bir araya gelerek onlara umut vermişti. Aynı vakıf adına gönüllü çalışmalara devam eden oyuncu, bir de tanıtım filminde oynadı.

Yine Tiflis'e giden ve 18 yaşından küçük, lösemiden kurtulmuş çocuklarla kamera karşısına geçen Yıldırım, "Lösemiyi sizin desteğinizle yenebiliriz, bize katılın" diyerek yardım çağrısında bulundu.

Kaynak: Milliyet

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

Damada tokat
Ünal Aysal'ın Ahu Aysal'dan olan kızı Ceyla ile eşi Mehmet Kırklar, arkadaşlarıyla birlikte Bebek Lucca'ya eğlenmeye gitti. Gecenin finalinde alkolün etkisiyle arkadaş grubu içinde tartışma çıktı. Damat Kırklar, arkadaşı Berkan Emiroğlu'na küfür edince tokat yedi. Kavgaya dönüşen tartışmayı personel önledi. Kırklar'ın kendisini tokatlayan Emiroğlu'nu karakola şikayet ettiği öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

Mila'yı aldattı mı?
Yakışıklı oyuncu Ashton Kutcher'ın iki yıldır birlikte olduğu nişanlısı Mila Kunis'i aldattığı iddia edildi. The Sun gazetesine konuşan Linn Massinger isimli genç bir kadın; Kutcher'ın 2012'de Kunis'le yeni bir aşka yelken açtığı dönemde, aynı zamanda kendisiyle de birlikte olduğunu iddia etti.

HOLYWOOD'DAKİ EVİNE GİTMİŞ
Nisan 2012'de ilişki yaşamaya başlayan Kutcher ile Kunis, ilk kez Temmuz ayında objektiflerin önüne çıkmıştı. Makyözlük yapan 21 yaşındaki Linn Massinger ise; Kutcher ile Haziran 2012'de tanıştıklarını anlattı. Genç kadın, o dönemde Kutcher'ın Hollywood'daki evinde buluştuklarını da söyledi. Geçtiğimiz ay kızı Wyatt Isabelle'i dünyaya getiren çiçeği burnunda anne Mila Kunis'in, ihanet iddialarına ne tepki göstereceği merak konusu oldu.

Magazin gündeminden başlıklar: 31 Ekim 2014

Hasret giderdiler
Genç oyuncular Derya Şensoy, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli ve Serkan Keskin önceki akşam Arnavutköy'deki bir mekanda görüntülendi. Geçtiğimiz yıllarda 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' adlı dizide rol alan Atiksoy ve İynemli hasret giderdi. Flaşlardan rahatsız olan oyuncular kendilerini gizlemeye çalıştı.

SON DAKİKA