Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
Sevgilisini öpücüklere boğdu

Serdar Ortaç önceki gece sevgilisi Elina ile Bebek'te nargile keyfi yaptı. Mekana erken gelen Ortaç, sevgilisini mekanın kapısında karşılayarak, sarılıp öpücüklere boğdu. Daha sona nargile isteyen ünlü şarkıcı, gazetecilere "Nargile ile fotoğraf çekmezsiniz sevinirim. Gençlere kötü örnek olmayalım" uyarısında bulundu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
Hamile Çağla'ya özel ilgi

Önceki akşam Sortie'nin içinde bulunan 'Meyhane' adlı restoranda biraraya gelen 'Her Şey Dahil'in program ekibi tüm sezonun yorgunluğunu attı. Hafta sonunu Çeşme'de geçiren Çağla Şikel de ayağının tozuyla yemeğe katıldı. Şikel ve Alişan'ın dışında Ferhat Göçer, Yaşar, Hakan Aysev ve Safiye Soyman-Faik Öztürk gibi ünlü isimlerin katılmıyla renklenen gecede iki tenor Ferhat Göçer ve Hakan Aysev uzun uzun sohbet etti. Dört aylık hamile olan Çağla Şikel'in rahat etmesi için bütün ekip seferber olurken, ilerleyen saatlerde Şikel'in yanına tüplü soba getirildi ve Şikel'in üşümesi engellendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
'İkinci el'i buldu

'İkinci el erkek arıyorum" sözleriyle tartışma yaratan şarkıcı Pınar Aylin, aradığını buldu. Bir kez evlenip, boşandığı öğrenilen avukat sevgilisiyle Bebek'te el ele görüntülenen Aylin şöyle konuştu: İsmi önemli değil... İlişkimin bulanmasını istemiyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
Şöhret olmak zormuş!

'Organize İşler' ve 'Kutsal Damacana' filmlerinde rol alan Yılmaz Erdoğan'ın kuzeni Ersin Korkut, 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' projesiyle geniş hayran kitlesine ulaştı. Şöhretini Erdoğan'a borçlu olmadığını, kendisinin de yetenekli olduğunu ifade eden Korkut yine de mütevazılığı elden bırakmadı ve "Bulaşıkçılıktan geldiğimi hiç unutmayacağım" dedi. Yılmaz Erdoğan'ın son filmi 'Neşeli Günler'de Lokman karakterini canlandıran Korkut, sözlerine şöyle devam etti: "Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın tutacağını, bu kadar hayranımın olacağını tahmin etmemiştim. Sevgi gösterisinde bulunduklarında şaşırıyorum. Resim çektirmekten yoruluyorum. 200 kişi geliyor, kimseyi kırmak istemiyorum. Şöhret olmak zormuş ama bu beni şımartmaz. Çünkü geldiğim yeri biliyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
Tepkisi sert oldu!

Mustafa Uğurlu, önceki gece Cihangir'deki Smryna Cafe'de bir kadın arkadaşıyla sohbetteydi. Uğurlu, fotoğraflarının çekildiğini görünce asabileşti. "Ne çekiyorsun g..." diye tepki veren Uğurlu'ya, yanındaki bayan da "Banu Alkan'ım sanki!" diye küçümser bir tavırlarla destek verdi. Muhabirlerin üstüne yürümek isteyen Uğurlu, daha sonra yerine oturup, hiçbir şey olmamış gibi sohbetine devam etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
Hayalleri gerçek oldu

Şamdan Plus, mesleklerinde öne çıkmış ünlü isimlere 'Bir daha dünyaya gelseniz ne olmak isterdiniz?' diye sordu. Herkes 'gönlünde yatan aslanı' açıkladı. Birkaç saatliğine kılık değiştiren ünlüler, renkli görüntüler yarattı. Bu ünlülerden Ayşe Arman, "Dansçı olmak isterdim!" dedi. Arman, 'kılık değiştirme' hikayesini kendisi kaleme aldı: Bülent Cankurt, "Bir daha dünyaya gelsen ne olmak isterdin?" diye sordu. "Oruspu! Ağzında bir ağızlık, güzel iç çamaşırlar giymiş, müthiş bir escort kız" dedim. "Şahane olur" dedi. "Dalga geçiyorum, tabii ki istemem" dedim. Sonra "Josephine Baker" dedim. Efsane dansçılardan biri.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/06/2009
Bacaklarının sırrı sambacı çoraplarında

Geçtiğimiz hafta İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konser veren Ajda Pekkan, giydiği mayolu kostümünün yanı sıra kusursuz bacaklarıyla da çok konuşulmuştu. Günlerdir magazin gündemini meşgul eden 63 yaşındaki Süperstar'ın bacaklarındaki kusursuzluğun sırrı ortaya çıktı. Konser gecesi, sanatçı arkadaşı Sezen Aksu'nun yurtdışından getirdiği ve genelde Brezilyalı dansçıların Samba yaparken kullandığı özel çorabı giyerek sahneye çıkan Ajda Pekkan'ın, bacaklarının sıkı görünüm ve bronz renge kavuşmasını bu yolla sağladığı öğrenildi.
SON DAKİKA