Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
'Kahraman'lığa soyundu!

Hadise'nin yeni albümü 'Kahraman' çıktı. Albüm tanıtımı için çıplak tenine giydiği ceketle poz veren Hadise, "Herkesin hayatında bir kahraman vardır. Anneniz, babanız ya da sevgiliniz olabilir. Beni hep kahramanlarım korudu, sevdi" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
Beren'in kaçış 'Saat'i

Yanında oturan ve şapka takan erkekle samimi tavırları dikkatlerden kaçmayan Saat, mekandan kız arkadaşı ile çıkarken erkek arkadaşları arka kapıyı tercih etti. Daha sonra başka bir sokakta buluşan grup gazetecileri görünce bir binaya saklandı. Yaklaşık bir saat içeride kalan Beren Saat kız arkadaşı ile dışarı çıktı ve gazetecilerin Bülent İnal ile ilgili sorularını yanıtladı. "Bülent Bey ile ilişkimiz bitmiştir. Çünkü aramızdaki aşk bitmişti" diyen Saat, kimliğini gizlediği erkek arkadaşı için de "Yemek yedik, sadece arkadaşız" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
Futbola karşı eşcinselim!

"Futbola karşı eşcinselim" diyen Bayülgen, bu itirafını şöyle açıkladı: Futbolu sevmiyorum. Bu konuda erkeksi duygularım yok. Bir takım kazanınca kükremiyorum, sevinmiyorum. Bunu sık sık söylüyorum. Ama bir korumam vardı. Bana "Sürekli 'eşcinselim' demeyin, arkadaşlarım dalga geçiyor' demişti!
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
Falcıların en iyi müşterisi Seray

Seray Sever’in son zamanlarda bütün parasını falcılara yatırdığını duydum! Seray Hanım, son birkaç aydır İstanbul’da neredeyse tüm falcıları dolaşmış. Sık sık Nişantaşı’ndaki Sembol Cafe ve Beyoğlu’nun ara sokaklarındaki falcılarda gözüken Seray Hanım, falcıları evine ve ofisine de çağırıyormuş. Hatta kulağıma gelenlere göre, Sever’in bu durumunu falcılar bile diline dolayıp “Sana geldi mi, ne dedin,şunu de” diyerek birbirlerine tüyo veriyormuş! Sever, fal işini öyle bir boyuta taşımış ki, yeni tanıştığı insanlara bile falcı soruyormuş! Yapımcılığa soyunan Seray Hanım, ya işini falcıların tavsiyeleriyle yürütüyor ya da özel hayatında çok büyük çalkantılar var!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
İki korumayla tatil yapıyor

Son olarak Bodrum’da bir locayı sezonluk 50 bin dolara kiraladığı şeklinde haberlerle gündeme gelen Süreyya Yalçın, bu haberler yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor anlaşılan! Çünkü şimdiye kadar hiç görmemiştim ama Sürreyya artık korumayla dolaşmaya başlamış; hem de iki korumayla birlikte! Bu artık çıkan haberler yüzünden kendisini güvensiz hissettiği için mi, yoksa sevgilisi Burak Hatipoğlu’nun Bodrum’da yanında olmadığı zamanlarda koruma vermesinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum! Burak Bey, köye geldiğinde korumalar da sırra kadem basıyormuş. Anlaşılan Burak Bey geldiğinde korumaya ihtiyaç kalmıyor!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
Ezel'den beri küs

Kenan İmirzalıoğlu ile sevgilisi Zeynep Beşerler'in arasını 'Ezel' dizisi açtı. Yapımcılar, önce Beşerler'in de dizide rol almasını istedi, sonra Cansu Dere'de karar kıldı. İmirzalıoğlu buna itiraz etmedi. Zeynep Beşerler de küsüp isyan etti!
Magazin Gündeminden Başlıklar 29/06/2009
Hande ilk kez bu kadar sade

Sıradışı giyim tarzıyla dikkat çeken Hande Yener, önceki akşam sevgilisi Kadir Doğulu ve onun ağabeyi Kemal Doğulu ile buluşarak bir büfede yemek yedi. Yener uzun zaman sonra ilk kez sade bir kıyafetle karşılarına çıktığı basın mensuplarından kendisine soru yöneltmemelerini rica etti.
BİZE ULAŞIN