Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 6 film vizyona girecek.

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Robert Schwentke'nin yönettiği ve Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Miles Teller ile Theo James'in oynadığı Uyumsuz Serisinden: Yandaş (The Divergent Series: Allegian), 11 Mart 2016'da The Moments Entertainment dağıtımıyla The Moments Entertainment tarafından vizyona çıkarılıyor. Tris ve Dört, hayatlarında ilk defa, bildikleri tek şehir olan Şikago'yu bırakmak zorundadırlar. Dışarı çıktıklarında eski bildiklerinin hiçbirinin geçerliliği kalmaz. Tris ve Dört'ün, Şikago duvarlarının arkasında devam eden ve insanlığı tehdit eden savaşta kimden yana olacaklarına hızlı bir şekilde karar vermeleri gerekmektedir.

UYUMSUZ SERİSİ: YANDAŞ BÖLÜM 1 FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

"Hasret"

Ben Hopkins'in yönettiği belgesel film Hasret (Sehnsucht), 11 Mart 2016'da M3 Film dağıtımıyla Mars Production tarafından vizyona çıkarılıyor. Almanya'da, pek de izlenmeyen bir televizyon kanalı, belgesel çekmeleri için ufak bir film ekibini İstanbul'a gönderir. Ekip, şehre ayak bastıkları andan itibaren röportajlara başlar. İstanbul'un çeşitli mahallelerini gezip, oranın enteresan sakinlerini tanırlar.

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Ella Lemhagen'in yönettiği ve Sarah Jessica Parker, Raoul Bova, Claudia Cardinale ile Rosie Day'in oynadığı Roma'da Aşk Başkadır (All Roads Lead to Rome), 11 Mart 2016'da Bir Film dağıtımıyla Fabula Films tarafından vizyona çıkarılıyor. Bekar anne Maggie, kızı Summer'la b İtalya tatiline çıkmaya karar verir. Gençliğinin geçtiği Toskana'ya vardıklarında ilk aşkıyla karşılaşan Maggie, ilk aşkı Luca'nın evli olmadığını öğrenince heyecanlanır. Luca'nın annesi Carmen ve Summer hemen New York'a dönmek istemektedir. İkisi işbirliği yaparak gizlice Roma'ya kaçar. Maggie ve Luca da onları aramak üzere Roma'ya doğru yollara düşer.

ROMA'DA AŞK BAŞKADIR FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Ozan Açıktan'ın yönettiği ve Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin ile Okan Yalabık'ın oynadığı Annemin Yarası, 11 Mart 2016'da Mars Dağıtım dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Unutulmuş bir maziyle birbirine bağlanan iki aileyi yeniden karşı karşıya getiren filmin çekimleri Sırbistan'da tamamlanmıştı.

ANNEMİN YARASI FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Şafak Sezer'in yönettiği ve Aydemir Akbaş, Erkan Petekkaya, Şafak Sezer ile Ali Çatalbaş'ın oynadığı Kolpaçino: 3. Devre, 11 Mart 2016'da UIP Filmcilik dağıtımıyla Film İstanbul tarafından vizyona çıkarılıyor. Özgür, karısı Cemile'den ayrılmıştır. Tam bu karışık dönemde bir de babası Kudret, vefat eder. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Sese takıntılı, biraz filozof ama çoğu zaman deliliğin sınırlarında gezen "Başkan" lakaplı mafya babasının adamlarından birinin telefonu Özgür'ün telefonuyla karışır, Başkan'a gitmesi gereken paralar Özgür'e gider ve işler karışır.

KOLPAÇİNO FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (10 Mart 2016)

Lütfü Emre Çiçek'in yönettiği ve Derya Alabora, Esin Harvey, Görkem Mertsöz ile Erdoğan Ünlü'nün oynadığı Naciye, 11 Mart 2016'da Chantier Films dağıtımıyla Sonbay Sanat ve Prodüksiyon Ltd. tarafından vizyona çıkarılıyor. Her kadının kendine ait bir odaya ihtiyacı olması gibi Naciye'nin de kendine ait bir yere ihtiyacı var. Adadaki ev onun "güvenli" sığınağı. O evi ve içindekileri kanının son damlasına kadar koruyacak. Bengi ise hamile. Kendisiyle, doğmamış çocuğuyla, ve kocasıyla ilişkileri karışık. Kocasının, ondan habersiz kiraladığı adadaki eve hafta sonu için kalmaya gidiyorlar ve iki kadın karşı karşıya geliyor.

NACİYE FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN