Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 7 film vizyona girecek.

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

"Şeytan Tüyü"

Murat Şenöy'ün yönettiği ve başrollerinde Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı ile Beyti Engin gibi isimlerin yer aldığı "Şeytan Tüyü" adlı film izleyici ile buluşacak. Komedi türündeki film, aracılık yaptığı kızları semtin ağabeyine emanet edip emekliye ayrılmayı planlayan bir adamın başına gelenleri konu alıyor.

ŞEYTAN TÜYÜ FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

"Olaylar Olaylar"

Yönetmenliğini Osman Taşçı'nın yaptığı ve Sadi Celil Cengiz'in hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde oynadığı komedi filmi "Olaylar Olaylar", Karadeniz insanının duygusallığını yansıtmayı amaçlıyor.

OLAYLAR OLAYLAR FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

"Kod 999"

John Hillcoat'un yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Kate Winslet, Casey Affleck ve 12 Yıllık Esaret filminden tanınan başarılı oyuncu Chiwetel Ejiofor paylaşıyor. Bir çok ünlü ismin yer aldığı oyuncu kadrosuna sahip gerilim türündeki filmin özeti şöyle: "Bir hırsızlık çetesi ve görevini kötüye kullanan polis memuru ortak bir plan yapar. Bir memurun öldüğü anlamına gelen 999 alarmı veren ekibin hedefi başka bir polisi ortadan kaldırmaktır. Böylece önlerinde, ülkenin diğer ucuna gerçekleşecek sevkıyatı engelleyecek hiçbir engel kalmayacaktır."

KOD 999 FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

"Ölüm ve Ötesi"

Gerilim türündeki İspanyol yapımı filmin başrollerinde Alba Ribas, Cristian Valencia, Bernat Saumell ve Albert Carbo oynuyor. Hector Hernandez Vicens'ın yazıp yönettiği "Ölüm ve Ötesi", ölen genç bir aktristin morga getirilmesiyle başlayan gerilim dolu hikayesini konu ediniyor.

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

"Mükemmel Bir Gün"

Oyuncu kadrosunda Benicio Del, Tim Robbins, Olga Kurylenko ve Melanie Thierry'in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Fernando Leon de Aranoa oturuyor. İlk gösterimi Cannes'da yapılan film, 1995'te Balkanlar'daki savaş günlerini anlatan bir savaş filmi içindeki yol hikayesinden çıkan traji komik hikayeyi sinemaya aktarıyor.

MÜKEMMEL BİR GÜN FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Haftanın filmleri (17 Mart 2016)

"Seni Şimdiden Özledim"

Filmin başrollerinde iki yakın arkadaşı canlandıran Drew Barrymore ve Toni Collette'e Dominic Cooper ve Paddy Considine eşlik ediyor.

SENİ ŞİMDİDEN ÖZLEDİM FİLMİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN