Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Yuva yıkan aşk tokatlarla devam ediyor

Gece kulübünde 3 genç, dans eden Tuba Ünsal’a laf attı. Bunun üzerine sevgilisi Murat Pilevneli sinirlendi ve kavga çıktı. Kontrolünü kaybeden Murat Pilevneli daha sonra Tuba Ünsal’ı da tokatladı!..

Tuba Ünsal, sanat galerisi Galerist'in sahibi Murat Pilevneli ile 4 aydır aşk yaşıyor. Murat Pilevneli, iki buçuk ay önce, sevgilisi Tuba Ünsal için dört yıllık eşinden boşandı. Zorlu başlayan ilişkide önceki gece, bıçak kemiğe dayandı. İddialara göre Pilevneli, sokakta kontrolünü kaybetti. Ünsal'ı iki kez tokatladı. Çift, önceki gece Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can'ın işlettiği Taksim'deki 11.11'e eğlenmeye gitti. Mekanda Pilevneli'nin bir kavgaya karıştığı iddia edildi. 3 genç, dans eden Tuba'ya laf attı. Bunun üzerine Murat Pilevneli sinirlendi ve kavga çıktı. Murat Pilevneli'nin gözü morardı... Güvenlik görevlileri tarafları zor ayırdı. Murat Pilevneli soranlara "kapı çarptı" yanıtını verdi.

Ağlayarak gitti...

Çıkışta gözündeki morluk dikkat çeken Pilevneli, sevgilisiyle Odakule'nin önünde tartışmaya başladı. Sağanak yağmura rağmen süren tartışmanın dozu gittikçe arttı. Tuba Ünsal'ın ettiği bir söz, gerilimi yükseltti. Görgü tanıklarına göre Pilevneli "Bu hale senin için geldim!" diye bağırdı ve sevgilisine tokat attı. İddialara göre öfkelenen Ünsal'ın tepkisi sonrası Pilevneli'den bir tokat daha geldi. Sonunda Ünsal, sevgilisinin yanından ağlayarak ayrılıp, bir taksiye binerek uzaklaştı. Bakalım yuva yıkan bu aşk, tokatlara rağmen devam edecek mi?

Emine’yi üzenler beni üzer

Emre Kınay, eski eşi Emine Ün'ün 'evliyken başkasıyla olduğu' şeklindeki iddialara yanıt verdi: "Kızım Duru'nun annesidir ve onu üzen haber beni de üzer. Evliyken beni aldattığını sanmıyorum. Bu zamanda evlilik yürütmek zor" Dünden itibaren Duru Tiyatro'da Ahu Türkpençe ile 'Sondan Sonra' adlı oyunu sahneleyen Emre Kınay; eski eşi Emine Ün'ün 'evliyken baksasıyla beraber olduğu' iddialarına açıklık getirdi. "Bir aydır tiyatroda yattığım için hiçbir şeyden haberim yok" diye söze başlayan Kınay, şunları söyledi: "Ortada üzüleceğim bir durum yok. Emine Hanım, kızım Duru'nun annesidir ve onun üzüleceği hiçbir haberi onaylamam mümkün değil. Onu üzen haber, beni de üzer. Evliyken aldatma olduğunu zannetmiyorum. Onun hayatıdır, karışamam..." Emre Kınay, son dönemde sanat dünyasında artan boşanmalarla ilgili de şu yorumda bulundu: "Bence artık herkes kendi ayaklarının üzerinde durmaya başladı. Kimsenin kimseye müdahale etme hakkı yok. Her birey kendi gücünün farkına varıyor, kendi yolunda yürümek istiyor. Annelerimizinki gibi evlilikler artık kalmadı. Metropollerde evlilik yürütmek çok zor... Evlilikler keşke devam etse ama olmayınca zorlamanın bir anlamı yok. Hayat güzel, mutlaka yeni bir yol açılıyor önünüzde. Sorumluluklarınızı unutmadan yürümek en doğrusu... "Emre Kınay ile Emine Ün, geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırdı. Ün'ün Ankaralı işadamı Tolga Karakaş'la aşk yaşadığı iddia edildi. Emine Ün ise bir açıklama yaparak, "Kocamın nikahı altındayken başka bir erkekle olamayacağımı beni tanıyan herkes bilir" dedi.

Murat kürkçü dükkanına geri döndü!

Ünlü popçu Murat Dalkılıç, eski sevgilisi Pelin Sönmez ile barıştı. Önceki gece Etiler'de yemek yiyen çift, oldukça neşeliydi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dalkılıç, "Birbirimizi özlemişiz, ortak bir arkadaşımız bizden habersiz bir plan yaparak bizi birleştirdi. Arkadaşımız hem bana hem de Pelin'e ayrı ayrı 'Eyvah Eyvah' filmi için yanyana biletler almış" diye konuştu. Geçtiğimiz aylarda ayrılan ikilinin, ayrılma sebebi olarak Dalkılıç'ın ailesinin Pelin Sönmez'i istemediği yönünde haberler çıkmıştı.

"Ahududu Ödülleri" sahiplerini buldu

Amerikan sinemasının "en kötülerinin" ödüllendirildiği "Ahududu Ödülleri" (Razzie Award), geleneğe uygun biçimde, Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisinin "en iyileri" seçtiği Oscar ödüllerinden bir gün önce açıklandı. "The Blind Side" filmindeki rolüyle Oscar'ın önde gelen en iyi kadın oyuncu adayları arasında bulunan Sandra Bullock'a, "All About Steve" filmindeki rolünden dolayı "en kötü kadın oyuncu" ödülü verildi. Oscar'ın gösterişliliğine karşı 1980'den bu yana verilen "Ahududu Ödülleri"nin dağıtım törenine diğer adayların aksine Bullock da katıldı. "The Blind Side" filmindeki rolüyle en iyi kadın oyuncu ödülüne aday olan Bullock, Oscar'ı da alması durumunda, iki ödülü aynı yıl alan ilk oyuncu olacak. Halle Berry, hem Oscar, hem de Ahududu kazanmıştı, ancak bu iki zıt ödüle aynı yıl layık görülmemişti.

2009 Ahudu Ödüllerinin sahiplerinin listesi şöyle:
En kötü film: Transformers: Revenge of The Fallen
En kötü yönetmen: Michael Bay (Transformers: Revenge of the Fallen)
En kötü erkek oyuncu: The Jonas Brothers (Jonas Brothers: The 3-D Concert Experience)
En kötü kadın kadın oyuncu: Sandra Bullock (All About Steve)
En kötü yardımcı erkek oyuncu: Billy Ray Cyrus (Hannah Montana: The Movi)
En kötü yardımcı kadın oyuncu ödülü: Sienna Miller (G.I. Joe: The Rise of Cobra)
En kötü çift: Sandra Bullock ve Bradley Cooper (All About Steve)
Eh kötü senaryo: Transformers: Revenge of the Fallen
En kötü makyaj: Land of the Lost
82. Oscar ödülleri törenleri de bu gece ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenecek

Nebahat Çehre defileyi izlerken düştü!

CNR Expo Fuarcılık ve GIJRATH Media Group işbirliği ile ikincisi düzenlenen 'Millionaire Fair İstanbul', sanat dünyasından birçok ünlü ismi ağırladı. Bugün sona eren fuarda düzenlenen Escada defilesi de büyük ilgi gördü. Feryal-Kemal Gülman, Nebahat Çehre ve Tuğba Özerk gibi ünlü isimlerin izlediği defilede Nebahat Çehre bir kaza geçirdi. Defileyi izleyen Çehre, defile bittikten sonra oturduğu sandalyeden kalkarken yere düştü. Bacağını inciten Çehre'ye ilk müdahale yanındakilerden geldi. Bir standa oturtulan Çehre'ye bir yara bandı bulunarak ufak bir operasyon yapıldı.

Sevişme sahneleri çile gibi

Meltem Cumbul, itiraf etti: Doğu kültüründe büyüyen bir kız olarak, öpüşme ya da sevişme sahnesinde babam, abim, eniştem aklıma gelir. Bu tür sahneler benim için bir azap ve çileye dönüşüyor. Ünlü oyuncu Meltem Cumbul, "Hayatımda ne yaptıysam hep sevdiğim kişiler için yaptım. Sevdiğim kişiler haricinde kimseyi önemsemem. Kendim için bir şey yapabilmeyi çok geç fark ettim" dedi.

Emina'ya pop star takviyesi

Sırbistan'ın Eurovision adaylarından Emina Türkcan, avantajının Mustafa Sandal olduğunu söyledi: "Türkiye'nin en önemli pop starlarından birinin eşiyim. Onun tecrübelerinden fazlasıyla faydalanıyorum. Musti bana müthiş taktikler veriyor."

BİZE ULAŞIN