Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Cihan Ünal'dan kızının düğününe 'boykot'

Tiyatro ve sinema sanatçısı Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal ile işadamı sevgilisi Emre Karabacak, önceki akşam İstanbul Kuruçeşme'de dünyaevine  girdi. Düğünde Irmak Ünal ve Emre'nin şahitliğini gelinin dayısı Vahit Kuzuoğlu ve damadın ağabeyi Necmettin Karabacak yaptı. 500 davetlinin katıldığı düğüne Irmak Ünal'ın babası Cihan Ünal ise katılmadı. Ünal, kızı Irmak'a basına yansıyan onaylamadığı bir ilişki yaşaması nedeniyle küsmüştü.

Haftanın magazin turu

Avşar Kızı, Hürrem Sultan oldu

Taklitçi ashlee
Jessica Simpson'ın kardeşi Ashlee Simpson, kilo verdikten sonra bir süre ne giyeceğine karar veremedi. Sonra Nicole Richie'nin tarzını kopyalamaya başladı
Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını anlatan bir belgesel filmi çekimi için kamera karşısına geçen Hülya Avşar, Osmanlı tarihinin en önemli kadın karakterlerinden olan Hürrem Sultan'ı canlandırdı. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen ve Eminönü Hünkâr Kasrı'nda gerçekleşen filmde konuk oyuncu olarak boy gösteren Hülya Avşar'ın çekimleri 1 günde tamamlandı. "Bu zamana kadar hep kötü ve sert karakterleri canlandırmak istemişimdir. Bu rolle hayallerimi gerçekleştirdim" diyen Avşar Kızı, çekimlerdeki muzip halleriyle de dikkat çekti. Belgeselde Kanuni Sultan Süleyman'ı Cemal Hünal'ın canlandırdığını belirten Avşar, "Cemal iyi, yetenekli ama bir o kadar da genç bir oyuncu... Bu role bence Mehmet Aslantuğ yakışırdı" dedi.

'BİZİM Kİ DAHA İYİYDİ'
24 yıl önce "Fatmagül'ün Suçu Ne" adlı filmde oynayan Hülya Avşar, dizi olarak yayınlanmaya başlayan filmi hakkında, "Beren role çok yakışmış. Benim gençliğim. Dizinin ilk bölümünü heyecanla izledim. Özellikle tecavüz sahnesini merakla bekledim. O sahneyi izleyince 30 yıl önceki kendi sahnemi hatırladım. Film diziye uyarlandığından olacak ki ufak da bir boşluk olmuş. Bizim zamanımızda çekilen tecavüz sahnesi çok daha başarılıydı" yorumunu yaptı. Yeni bir albüm çıkartacağının da sinyallerini veren Avşar, albümü için beste arayışına girdiğini belirtti. Şarkıcı Tan'a sipariş beste hazırlattığını söyleyen Avşar, "Sezen Aksu'yu bizzat arayarak şarkı alacağım" dedi.

Haftanın magazin turu

Britney'ye hayat öpücüğü

1981 doğumlu Britney Spears, çok genç yaşta şöhrete kavuştu. Henüz 18 yaşında müzik dünyasının en ünlü isimlerinden biri oldu. Şöhreti yüzünden depresyonlar yaşayan, müzik kariyeri tamamen yok olma noktasına gelen Spears, Jason Trawick ile yaşadığı aşk sayesinde yeniden hayata geri döndü. Spears, son iki haftadır Havai ve Maui'de aşk tatilinde.

Haftanın magazin turu

Işın kılıcını çekti dünyaevine girdi

Yaklaşık dört yıldır birlikte olan Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu, önceki akşam Suada'da nikah masasına oturdu. Erdil Yaşaroğlu, 'ışın kılıcı' esprisiyle Cem Yılmaz'ın 'G.O.R.A' ve 'A.R.O.G' filmlerine gönderme yaptığı öne sürüldü.

CEM YILMAZ ŞAHİT
Damadın 'ışın kılıcı'nı çekerek "Evet" dediği törende; gelinin şahitliğini Arzum Onan ve Hande Kazanova, damadın şahitliğini ise Cem Yılmaz üstlendi. 'Star Wars' filminin müziği ile davetlilerin önüne çıkan çift, ilk danslarını Edith Piaf'ın 'La Vie En Rose' şarkısı eşliğinde yaptı. Mine Tugay, Elif Dağdeviren ve Dilara Endican düğünün ünlü konuklarındandı.

Haftanın magazin turu

Sanal alem göndermesi

Gülben Ergen, 'Çocuklar Gülsün Diye' projesiyle üçüncü anaokulunu hizmete sokacak olmanın mutluluğunu Twitter'da paylaştı. Ancak Gülben Ergen'e, Hande Yener tepki gösterdi: "Neden insanlar yaptığı yardımları buradan duyurma gereği duyar ki?"

Haftanın magazin turu

Göğüsler açıkta

Lindsay Lohan, önceki gün bugüne kadarki en kötü giysi tercihlerinden biriyle görüntülendi. Lohan'ın üzerine giydiği siyah transparan badi, göğüslerini tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdi

Haftanın magazin turu

Herkese inat yenşden birlikteler

‘The Hills’dizisinin yıldız çifti Heidi Montag ve Spencer Pratt, boşanacaklarını açıkladıktan sadece birkaç hafta sonra birlikte görüntülendi. Mutlu oldukları gözlemlenen ikili, Montag’ın doğum gününü kutladı.

BİZE ULAŞIN