;

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Beren Saat'ten şok eden hareket

Güzel oyuncu Beren Saat, Etiler'de alışverişte görüntülendi. Elinde çuvala benzeyen iki adet poşet ile objektiflere yakalanan güzel oyuncu, bir anda değişti. İlk önce elindeki poşetleri arkasına gizlemeye çalışan Saat, daha sonra "beni poşetlerle çekmeyin" diyerek elindeki poşetleri sert bir şekilde yere bıraktı. Güzel oyucunun yaptığı bu hareket görenleri de bir hayli şaşırttı. Elindeki poşetleri yere bıraktıktan sonra hızlı adımlarla alışveriş merkezin içinden dışarıya çıktı. Saat, birkaç dakika sonra vale görevlisiyle birlikte gelip poşetlerini aldı. Ama poşetleri kendisi değil, vale görevlisine taşıttırdı. Bu hareketi şaşkınlıkla izleyenler ise "Beren Saat'e ya poşetler ağır geldi, ya da şöhret. O yüzden poşetleri taşımadı" demekten kendilerini almadılar.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bu ne hız!

Geçtiğimiz hafta bir erkekle öpüşen Merve Sevi, bu kez başkasıylaydı!..

Genç oyuncu Merve Sevi, aşk hayatında gaza bastı. Geçtiğimiz hafta gizemli bir erkekle dudak dudağa yakalanan Sevi, önceki akşam da Nişantaşı'ndaki Scotch isimli mekandaydı. Mekanda başka bir erkekle samimi olan Merve Sevi, çıkışta şaşırttı. Sevi, gazetecilerin "Eğlendiğiniz kişi geçtiğimiz hafta öpüştüğünüz kişi mi?" sorusuna; "Hayır, o değil. Bu başkası. Ne var ki bunda!" dedi.

MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bergüzar Korel doğum günü partisinde coştu

Oyuncu Mehtap Bayri'nin doğum günü partisine katılan Bergüzar Korel, adeta kurtlarını dökerken renkli görüntülere sahne oldu.

Oyuncu Mehtap Bayri, önceki gece Bebek'teki 40 adlı mekanda doğum günü partisi düzenlendi. Bayri'nin doğum gününe; Halit Ergenç - Bergüzar Korel, Cem Kılıç, Hakan Aysev, Kubat, Alper Kul ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler katıldı. 36 yaşına basan ünlü oyuncu, "Bayanların yaşı sorulmaz. Kendimi 14 yaşındaki genç kızlar gibi hissediyorum. Dostlarıma çok teşekkür ederim beni bu mutlu günümde yalnız bırakmadılar" dedi. "Karadayı"nın başrol oyuncusu Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç geceye ele ele katıldı. Dizi için, "İzleyenlerden olumlu tepkiler alıyorum. Herkes beğenerek izlediğini dile getiriyor. Mehtap, çok sevdiğimiz bir arkadaşımız ve onu bu özel gününde yalnız bırakmak istemedik" dedi. Parti boyunca hemen hemen her şarkıda dans eden Bergüzar Korel, adeta kurtlarını dökerken renkli görüntülere sahne oldu.

BERGÜZAR KOREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ali'nin Alya'sı

Bir dönem efsane olan Bizimkiler dizisinin Ali’si Atılay Uluışık, hafta sonunu kızıyla geçirdi.Sürpriz bir kararla boşandığı eşi İpek Aydın’dan  olan kızı Alya ve yeğeni Emre’yi geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s de alışverişe getiren Atılay Uluışık poz vererek, “Onlar benim her şeyim. “Kızım çoğu zaman benimle ve mutluyuz” dedi.

 • 5
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Sevişme sahnesinde hiç zorlanmadık"

Geçen hafta vizyona giren 'Aşk Kırmızı' filminin başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay, Kanal D'deki Cinemania programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, filmde Tayanç Ayaydın ile oynadığı sevişme sahnelerinde hiç zorlanmadığını söyledi: "Tayanç, matematik zekaya sahip biri. O sahneleri, yemek sahnesi çekiyormuşuz gibi çektik. Buna odaklanınca, hiç zorlanmadık."

NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sadri Alışık'ın torunundan duygulandıran not

Bugün Türkiye’nin en büyük sanatçılarından Sadri Alışık’ın ölüm yıldönümü. Usta oyuncunun torunu Sadri Alışık, dedesini Twitter hesabından yazdığı şu notla andı; “18 yıl olmuş babamın o telefonu açtığından beri. Küçük de olsam her anı hala aklımda. Rahat uyu dedeciğim, seni çok özledik...” Tiyatro ve sinema oyuncusu Alışık, 18 Mart 1995’te karaciğer, böbrek ve solunum yetmezliği nedeniyle İstanbul'da yaşamını yitirmişti.

 • 7
 • 28
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Soğuktan korunma!

Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasında parmakla gösterilen Hande Subaşı ve Can Tursan, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir mekandaydı. Soğuk havadan korunmak için birbirlerine sarılan ünlü çiftin keyifli hali de objektiflere böyle yansıdı.

Kaynak: Ufuk Özcan / Takvim

HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN