Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Tül elbiseyle klip çekti, üşüttü

Bülent Ersoy, 'Aşktan Sabıkalı' albümünün ilk klibini 'Bir Ben Bir Allah Biliyor' şarkısına çekti. Avusturya Konsolosluğu'nda çekilen klibin yönetmenliğini Nihat Odabaşı yaptı. Dış mekanda yapılan çekimlerde tüm ekip botlar, atkılar ve parkalarla soğuktan korunmaya çalışırken; Ersoy, üzerinde incecik tül elbiseyle tam 13 saat kamera karşısındaydı. Daha sonra ekip iç mekana geçti ve buradaki çekimler de sekiz saat sürdü. Diva, kaloriferlerin bozuk olması nedeniyle iç mekan çekimlerinde de zor anlar yaşadı. Çekimler sırasında üşüten Bülent Ersoy, bir hafta hasta yattı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni sevgiliyle Bebek'te el ele

Ece Sükan, 2.5 yıllık sevgilisi Ediz Elhadef ile geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı, yeni sevgili bulması uzun sürmedi. Ünlü manken, önceki akşam ismini açıklamadığı sevgilisiyle Bebek'te el ele dolaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç'a hakkımı helal etmiyorum!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile mahkemelik olan organizatör Erkan Özerman, önceki akşam ajansına bağlı mankenlerle birlikte Asmalımescit'te yemek yedi. Yemekte gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özerman, "Benim oğlumdu" dediği Tatlıtuğ'un; kendisini mahkemeye vermesinin çok ağrına gittiğini söyledi.

Beni çok üzdü

Yakışıklı oyuncuyu hiçbir zaman affetmeyeceğini söyleyen Erkan Özerman şöyle konuştu: "Mahkemeyi ben kazanırsam, Kıvanç'ın bana ödeyeceği tazminat ne kadar biliyor musunuz? Kıvanç'ın sadece beş günlük kazancı! Buradan anlayın ki, bu yapılanların hiçbiri yüklü bir tazminat için değil. Kıvanç beni çok üzdü. Kıvanç'a asla hakkımı helal etmiyorum, ölsün diye dua da etmiyorum. Çünkü daha çok genç."

Kenan pişman oldu
 
Ünlü organizatör bir zamanlar birlikte çalıştığı Kenan İmirzalıoğlu'nun ise Tatlıtuğ'dan daha vefalı olduğunu söyledi: "Onu da çok defalar uyardım; 'oğlum yanlış kişiler ile beraber olma, iş yapma' dedim ama beni dinlemedi. Sonra çok pişman oldu ve 'Sen haklıymışsın' diyerek beni aradı. Annem öldüğünde; Kenan, İzmir'deki setini bırakıp koşa koşa cenazeye gelerek annemin tabutunu gözyaşları içinde taşıdı."

Sezen Aksu ve Zerrin Özer'i ben keşfettim

Kendisine yapılanları hak etmediğini söyleyen Erkan Özerman; Sezen Aksu ve Zerrin Özer'i de kendisinin keşfettiğini iddia etti: "İki tane pırıl pırıl kız vardı, bunları alıp Amerika'ya götürdüm. Onlar bana, 'Neden biz? Biz sıradan insanlarız' dediler ama şimdi o iki kız Türkiye'de bir numaralar. Adları ise Sezen Aksu ve Zerrin Özer'dir. Kim ne derse desin, işte ben buyum!"

Magazin gündeminden başlıklar

Birlikte yemek yediler

Eşi Emre Kınay'dan geçtiğimiz yıl boşanan oyuncu Emine Ün, önceki gün sevgilisi Tolga Karakaş ile Kanyon'daydı. Son derece mutlu görünen ikili, birçok mağazaya girip yılbaşı alışverişi yaptı. Ardından da Gina'da yemek yediler.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeniden bir sarışınla

Ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio'nun beğendiği kadın tipi artık kesinleşti. Gisele Bündchen'in ardından Bar Rafeeli ve Blake Lively ile ilişki yaşayan DiCaprio (37), şimdi de Victoria's Secret modellerinden Erin Heatherton (22) ile beraber! İkilinin birlikte çekilen ilk fotoğrafları önceki gün gazetelerde yer aldı. Fotoğrafları çekildiği için hiç de mutlu olmadığı gözlemlenen DiCaprio, henüz ciddi bir ilişkiye hazır olmadığını söylüyormuş.

Magazin gündeminden başlıklar

Zeynep Beşerler fena yakalandı

Oyuncu Zeynep Beşerler, önceki akşam işadamı sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu ile Nişantaşı'ndaydı.

DAKİKALARCA ÖPÜŞTÜLER

Hürriyet'in haberine göre; birlikte bir davete katılan sevgililer, davetin düzenlendiği mekânın önünde, kuytu bir köşede otururken görüntülendi. Objektifleri fark etmeyen ikili, birbirlerine sarılıp dakikalarca öpüştü.

Magazin gündeminden başlıklar

Önce yemek sonra alışveriş

Oyuncu ve yönetmen Mehmet Aslantuğ ile evli olan güzel oyuncu Arzum Onan, geçtiğimiz günlerde Kanyon'daydı. Bir arkadaşı ile Gina'da yemek yiyen Onan, daha sonra mağazaları gezdi.

BİZE ULAŞIN