Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar 03/12/2009

'Ölüyorum' diye son şarkımı yaptım

Hande Yener, 'Berrin'le Gecenin Rengi' adlı programı sunan yakın arkadaşı Berrin Şeker Civil'in yeni sezon programının jenerik müziğini yaptı. Jeneriğin sözlerini yazıp besteleyen ve Civil ile birlikte klibinde oynayan Yener, çekimler sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bayramda bir otelde vereceği konserin domuz gribi yüzünden iptal olduğunu söyleyen Yener, "Konser maskeli mi olacak?' gibi sorular soruldu, bu kaygılardan dolayı konseri iptal ettik. Hepimiz için aynı tehlike var. İnsanlar o kalabalıkta dört-beş gün aynı ortamda tatil yapmak istememiş. Gayet normal diye düşünüyorum" dedi. Kendisinin de 10 gün önce domuz gribi olduğunun altını çizen şarkıcı, yaşadığı korkuyu şöyle anlattı: "Korktum tabii 'acaba gidiyor muyuz?' falan diye. Ölüyorum diye son şarkımı yaptım, stüdyoya girip okudum, 'ölürsem Michael Jackson gibi son şarkım kalsın' dedim. Ama şimdilik iyiyim. Umarım bu virüs dalgası daha çok yayılmaz. Açıkçası aralık ve ocak ayından korkuyorum."
Hayatımızı satıyoruz...

'7 Kocalı Hürmüz' filmi ile gündemde olan Nurgül Yeşilçay, önceki gün 'Kafa Dengi' programına konuk oldu. Oyuncunun, inanırlılığını yitirmemek adına özel hayatını saklaması gerektiğini ifade eden Yeşilçay, "Kendimi biraz sakladığımı düşünüyorum" diye konuştu. Çok fazla ortalıkla olmanın izleyiciye rolünü inandırmak açısından tehlikeli olduğunu ifade eden Yeşilçay sözlerini şöyle sürdürdü: "Bence izleyicinin senin fikirlerini bilmesi daha tehlikeli. Bir seyircin varsa ünlüsün. Senin de fikirlerine birileri 'güzel' ya da 'çirkin' diyor. Saçına, başına, bilmem nerene yorum yapıyor. Televizyonun başında oturuyor ve sen bu yüzden para kazanıyorsun zaten. Aslında çok basit bir mantık var. Sen de hayatını satıyorsun."
'Domuz gribi'ni atlattı Sinem'in yanına koştu!

Aralarında aşk olduğu iddialarını sürekli inkar eden GS'nin yakışıklı kaptanı Arda Turan ile Sinem Kobal, geçtiğimiz çarşamba günü Bakırköy'deki Capacity Alışveriş Merkezi'ndeki Midpoint adlı mekanda buluştu. Gözlerden uzak bir mekanı seçen ikilinin yanında arkadaşları da vardı. Bayramdan önce 'domuz gribi' tedavisi gören GS'li Arda Turan, iyileşir iyileşmez soluğu 'sadece arkadaş' olduklarını söylediği ama birlikte İtalya tatiline çıktığı Sinem Kobal'ın yanında aldı.
Hadise, en kötü giysi dalında aday!

Eurovision Song Contest Moscow 2009' (esctoday) isimli internet sitesinde bu yılki Eurovision yarışmasına katılan adaylarla ilgili yeni bir ankete start verildi. 21 kategoriden oluşan ankette, Eurovision temsilcimiz Hadise de 7 farklı dalda aday gösterildi. Hadise, 'Yılın Şarkısı', 'Yılın Performansı', 'En İyi Kadın Performans', 'En İyi Düzenleme', 'En İyi Geri Performans', 'En İyi Koreografi' dallarında aday oldu. Ancak Hadise'nin aday olduğu yedinci dal ünlü şarkıcıyı çileden çıkaracak türden. Hadise, internet sitesi tarafından 'En Kötü Giysi' kategorisinde de aday gösterildi. Hatırlanacağı üzere Hadise'nin yarışma için seçtiği kırmızı giysi çok tartışılmıştı. Modacılar, giysiyi '5'inci sınıf dansöz kıyafeti' olarak adlandırmıştı.
Deniz Seki'ye ünlülerden tam destek

Kötü günleri geride bırakan ve ilk kez geçtiğimiz hafta Antalya'da sevenlerinin karşısına çıkan Deniz Seki, İstanbul'daki hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 5 Aralık'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser verecek olan sanatçı, kendisine gösterilen ilgiden çok mutlu. Seki'ye, İstanbul konseri için hayranları kadar sanatçı arkadaşlarından da destek yağıyor. Örneğin Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Gülben Ergen ve Ebru Gündeş'in yanı sıra Serdar Ortaç, Pınar Altuğ ve Bülent Ersoy gibi ünlü isimler Seki'ye destek olmak istediklerini söyleyince organizasyon hepsine ön koltukları ayırdı. Seki, konser için özel kostümler de hazırlattı. Ünlülerin sahne kostümlerini hazırlayan modacı Nur Yerlitaş ile çalışan Seki, hayranlarının karşısına 3 kostümle çıkacak. Kırmızı, siyah ve altın renginden oluşan kostümler için Seki'nin 15 bin lira para ödediği söyleniyor.
'Taze gelin' işinin başına döndü

Yunanlı sevgilisi Alex Syroplos ile geçen hafta Atina'da evlenen oryantalşarkıcı Tanyeli, balayını kısa tutup, İstanbul'a döndü. Önceki gün eşiyle birlikte Bebek Parkı'nda yürüyüş yapan Tanyeli, "Alex çok anlayışlı ve iyi kalpli bir insan. Mesleğim konusunda bana köstek değil destek oluyor. Onunla çok mutluyum. Bundan böyle hem Yunanistan'da hem de Türkiye'de yaşayacağız" dedi.
Formunu salatayla koruyor

Arzum Onan, önceki gün bir kız arkadaşıyla Beymen Bej Restaurant'ta buluştu. Öğlen yemeğinde sadece salata yemeyi tercih eden Onan, yaklaşık bir saat arkadaşıyla sohbet ettikten sonra evinin yolunu tuttu.
BİZE ULAŞIN