Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar 28/01/2010

Rumeli Hisarı'nda 'Şahan'e buluşma

Sevgilisi Paşhan Yılmazel'den ayrılan Merve Sevi, önceki gece komedyen Şahan Gökbakar'ın Rumeli Hisarı'ndaki evindeydi. Sevi, kendi evine Gökbakar'ın şoförü tarafından bırakıldı... Şahan Gökbakar'ın ismi Doğa Rutkay ve Beren Saat'in ardından yine ünlü bir isimle yan yana! Gökbakar'ın yeni gözdesi, bir yıldır beraber olduğu Paşhan Yılmazel ile yollarını ayıran oyuncu Merve Sevi. İkili önceki akşam Şahan Gökbakar'ın Rumeli Hisarı'ndaki evinde buluştu. Birkaç gündür aralarında yakınlaşma olduğu iddia edilen ikili, geç saatlere kadar baş başa vakit geçirdi. Merve Sevi'yi gece Mecidiköy'deki evine Şahan Gökbakar'a ait Audi Q7 marka, '34 GE ...' plakalı cip bıraktı. Sevi, arabadan inince karşısında patlayan flaşları görünce neye uğradığını şaşırdı. Evine doğru koşmaya başlayan genç oyuncu, "Gökbakar ile aranızda ilişki var mı?" sorusuna ise "Ne işiniz var burada!" diye yanıt verdi.

*MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Sadettin 'Saran'

Hülya Avşar'ın, kızı Zehra ve kardeşi Helin'le birlikte çıktığı Uludağ tatiline, sevgilisi Sadettin Saran da katıldı. Avşar- Saran ikilisi, İtalyan Pisti'nde birbirlerine sarılarak romantik dakikalar yaşadı.

*SADETTİN SARAN VE HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Evlilik için küçüğüm

Uzun süredir İlker İnanoğlu'yla birlikte olan manken Özge Ulusoy, İstinye Park'ta kendisine makyaj malzemesi baktı. Özge,"Evlilik var mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Yaşım küçük olduğu için evlenmeyi düşünmüyorum. Henüz evlilik teklifi de almadım. Bu işler kısmet işi, inşallah bir gün olacak."

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kızıl saçlı ‘Gönülçelen’

Tuba Büyüküstün, Ortadoğu ülkelerinde 'acayip ilgi' gördüğünü belirtti ve ekledi: Benim oraya gitmem, bize Julia Roberts'ın gelmesi gibi bir şey oluyor! Bizi kendilerine yakın hissediyorlar. Onlar için ABD'li yıldızlardan daha özeliz. Tuba Büyüküstün; 'Asi' dizisinden sonra büründüğü sessizliği; yakında atv'de yayınlanacak 'Gönülçelen' dizisi ve 'Yüreğine Sor' filmiyle sona erdirmeye hazırlanıyor. Çekimleri Antakya'da yapılan 'Asi'nin ardından bir süre tatil yapmayı planladığını ama 'evdeki hesapların çarşıya uymadığını' söyledi.

*TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Okan’ı şok eden çıplak fotoğraf

'Medya Kralı' programında, geçtiğimiz akşamın konusu internetti. Kendini izleyenleri, sahte isimlerle internete girenler konusunda uyaran ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, başından geçen bir olayı anlattı. Bayülgen, "10 küsur sene kadar önce, bir gün e-postama baktım. Bana tanımadığım bir kız, çıplak resmini yollamış! Bir de not yazmış, 'Sevgilim en beğendiğin fotoğraflarımdan birini sana yolluyorum. Beni unuttun mu?' diye... Sonra öğrendik ki benim ismimi kullanan biri, 6 aydır soyuyormuş kızı! Olay ortaya çıktıktan sonra genç kız, 'En çok siz hak ediyorsunuz' deyip bana bütün çıplak fotoğraflarını yollamıştı!" diyerek yaşadığı bu ilginç olayı anlattı ve izleyenleri bu konuda uyardı. (Televizyon Gazetesi)


Bu tür şeylere inanmamak gerektiğinin altını çizen Bayülgen, twitter ve facebook hesabı olmadığını, bu tarz sitelere girmediğini söyledi. Ardından şu anda da kendi ismini kullanarak twitter'da hesap açmış biri olduğunu belirten Okan Bayülgen, "twitter'da bir herif var, Okan Bayülgen diye, çok fena! 'Uykusuz geceler' diye yazı yazıyor eşek herif... Millet de onu ben sanıyor!" dedi.

*OKAN BAYÜLGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Alişan topuklu ayakkabı giydi

Alişan, delikanlığın kitabını, sayfa sayfa parçalamaya devam ediyor! Sanatçı, ‘Herşey Dahil’ programında partneri Çağla Şıkel’in yüksek topuklu lame ayakkabılarını giyip, izleyiciyi kahkahaya boğdu. Alişan, bir şarkısında ‘Bu konulara girmeyelim/ Olay bitmiştir görüşmeyelim” diyordu. (YÜKSEL AYTUĞ)

ALİŞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇAĞLA ŞİKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Hamilelerin balık keyfi

Hamile mankenler Esra Eron ve Pınar Tezcan, eşleri Murat Aşık ve Kerem Özçapkın'la birlikte İstinye Park'ta balık keyfi yaptı. Pınar Tezcan, "Her an doğabilir" dediği kızının dünyaya gelmesi için gün sayıyor... Esra Eron ise üç ay sonra anne olacak.

BİZE ULAŞIN