Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Vay vay dayıya bak!

Kıvanç Tatlıtuğ, TW STEEL saatlerinin yüzü oldu! Düzenlenen basın toplantısında Tatlıtuğ, "Bugün çok heyecanlıyım. Çünkü kardeşim Melisa'nın oğlu oldu, ben de dayı oldum" dedi.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Orhan Baba hazır değilmiş

Ayşe Özyılmazel, 'Arabesk' şarkısına çektiği klibin başında Orhan Gencebay'dan "Arkadaşlar hazır mısınız?" demesini istediğini ama cevap alamadığını söyledi: "Sanırım Orhan Baba hazır değildi!"

AYŞE ÖZYILMAZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Belinden ameliyat oldu

Belindeki rahatsızlık nedeniyle uzun zamandır ağrı çeken ünlü komedyen Tolga Çevik, önceki gün İstanbul Ağrı Merkezi'nde operasyon geçirdi. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Serdar Erdine, "Bel omurlarındaki eklemlerde, aşırı zorlanmadan kaynaklanan ağrı için girişimsel tedavi uyguladık" dedi.

TOLGA ÇEVİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

GÖSTERİLERE DEVAM

Kayınbiraderi Cem Yılmaz'dan kısa süre sonra aynı operasyonı geçiren Tolga Çevik, taburcu olduktan sonra evinde istirahate çekildi. Ünlü komedyenin, bu operasyon nedeniyle 'Komedi Dükkanı' gösterilerini aksatmayacağı belirtildi. Çevik'in her pazartesi Beyoğlu Ses Tiyatrosu'ndaki programı ve Bostancı Gösteri Merkezi, Bursa ve Ankara gösterileri devam edecek.

Magazin gündeminden başlıklar

Neredeyse soyunuyordu!

Hande Yener, önceki gece, Caddebostan Balans'ta sahneye çıkan imaj danışmanı Kemal Doğulu'yu izlemeye gitti. Bir ara sahneye de çıkan Yener, esprileriyle herkesi güldürdü.

HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

DAHA NELER!

İlginç bir ayakkabı giyen Kemal Doğulu'ya takılan Yener, "Ayakkabılarını çok beğendim, çabuk onları bana ver" dedi. Doğulu'nun ünlü şarkıcıya yanıtı "Tabii ki veririm ama bize bir şarkı daha seslendir" olunca Yener espriyi paylattı: "O zaman pantolonunu da alırım, onu da çok sevdim!" Bunun üzerine Doğulu elini kemerine götürdü. Ama Yener, "Yok daha neler! Soyunmaya dünden razısın ama hemen giyin. Gazeteciler burada" diyerek Doğulu'yu durdurdu.

Magazin gündeminden başlıklar

Bir zamanlar obezmiş

Şu an aşırı zayıflığıyla dikkat çeken Russell Brand, eskiden çok kiloluymuş! Önceki gün bir televizyon programına katılan Brand, "Lise yıllarında çok kiloluydum. Yaşadığım zorluklar vücuduma yansımış olsa gerek!" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

26 yıllık gizli aşk

Ünlü oyuncu Faruk Peker, Grammy ödüllü Amerikalı cazcı Dee Dee Bridgewater'la sevgili çıktı! İkili, Taksim'de yemek yerken görüntülendi; Peker, "26 yıldır ayrılıklar yaşasak da birlikteyiz" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kraliçeye 90 yaş sürprizi

Ünlü söz yazarı Fikret Şeneş’in, 90’ıncı yaşı için sürpriz parti düzenlendi. Şeneş; Ajda Pekkan, Demet Akbağ ve erkekler korosunun şarkılarıyla yeni yaşına girdi.

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYI!

DEMET AKBAĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

GECEYİ CEFİ KAMHİ SUNDU

Müzik dünyasının ‘beste kraliçesi’ Fikret Şeneş 90 yaşına girdi. Şeneş için oğulları sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Karaköy Liman Lokantası’nda gerçekleşen partinin sunuculuğunu ünlü işadamı Cefi Kamhi yaptı, gecede Ajda Pekkan, Şeneş şarkıları söyledi...

'BIRTHDAY GIRL' ŞENEŞ

Demet Akbağ’dan sonra sahneye Çapa erkekleri çıkıp, ‘Daha Dün Annemizin Kollarında’yı söyledi. Sahneye göğsünde ‘Birthday Girl’ yazısıyla çıkan Şeneş, ‘Ailemizin kraliçesine mutlu yıllar’ yazılı pastayı kesti.

BÜLENT CANKURT

BİZE ULAŞIN