Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

Şirzat BİLALLAR

SÜPERSTAR’IN TATİL KEYFİ

25 HAZİRAN 1998

Best of Ajda Pekkan albümü ile ikinci baharını yaşayan Süperstar Ajda Pekkan, Kemer’de gönlünce tatil yapıp dinlenme fırsatı buldu. Ünlü sanatçı, 5’nci Altın Nar Festivali için geldiği Kemer’de Palmiye Fransız Tatil Köyü’nde kaldı.

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

Akdeniz’in insanı bunaltan sıcağından kurtulmak için kendini havuzun serin sularına bırakan Pekkan, bikinisiyle sadece SABAH’ın objektiflerine yakalandı. Süperstar’ın cesur pozlarını tatil köyünün konukları da hayranlıkla izledi.

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

Ünlü sanatçı Best of Ajda Pekkan albümünün yoğun çalışmalarının yorgunluğunu tatil köyünün serin havuzunda atmaya çalıştı. Son albümüyle iddialı olduğunu belirten Pekkan “Bu albümümle herkese bir ders verdim. Başarım gözler önünde” dedi.

Sinan ÖZEDİNCİK

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

YA SONRA?..

FOTOŞOPSUZ AJDA!

65 yaşındaki Ajda Pekkan, 13 yıl önce mayoyla işte böyle görünüyordu. Aynı şarkıcının son mayolu fotoğrafını ise Nihat Odabaşı, Şamdan Plus için çekti. O kareleri geçtiğimiz çarşamba GÜNAYDIN da yayınlandı. Yeni fotoğraflarda Pekkan’ın bacakları antik Yunan’daki mermer heykeller kadar pürüzsüz ve ince görünüyordu. Ne diyelim; ya eskiden fotoğrafçılar çok başarısızdı ya da şimdikiler çok yetenekli!

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

ŞAKİR MURADINA ERDİ Mİ?

24 HAZİRAN 1987

8 Ekim 1986’da tanıştık Perihan Abla ile. 35 haftadır aralıksız birlikte olduk. Ne yazık ki 2. Kanal’dan demir alma zamanı Perihan Abla’ya da geldi. Ve bu gece Perihan Abla, “Ekimde buluşmak üzere” diyerek sizlere; daha doğrusu 2. Kanal’ı izleyebilen sevenlerine veda edecek. Şakir’cik bu gece hayattaki en büyük özlemini gerçekleştirecek. Telli, duvaklı Perihan Abla ise hem ağlayıp hem gidecek! Evet, Perihan ile Şakir bu gece nikâh masasına oturacak.

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

Perihan Abla’nın bu geceki ‘Veda’ adlı bölümü bir sürpriz son aslında. Dizi bittiği zaman, kafanızda pek çok soru şekillenecek. “Şakir, Perihan’la gerçekten evlendi mi” diye düşüneceksiniz “Evlendiyse nasıl becerdi, evlenmediyse neden?” diye soracaksınız. Bu soruların cevabını almak için, dizinin Ekim ayındaki yeni döneminde yine 2. Kanal’da yayınlanacak ilk bölümünü bekleyeceksiniz.

Caner BUDAK

SABAH'la magazin tarihinde bu hafta

YA SONRA?..

TARİHE GEÇTİ

Bugün 30’dan fazla kanalda, her gece üst üste 3 dizi film birden seyreden Türk TV izleyicisinin 24 yıl önce tek sorunu, Şakir ile Perihan Abla’yı evlendirmekti. Türkiye’de dizi film furyasını başlatan Perihan Abla, yayınlandığı akşamlar milyonlarca insanı ekran başına toplardı. Ancak bu rüya, Şakir’i canlandıran Şevket Altuğ’un “Artık bu karakterle anılmak istemiyorum” deyip diziyi bırakmasıyla sona erdi.

BİZE ULAŞIN