Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdeniz daha modern olacak

Mersin'li işadamı Hüseyin Alp, BDP'den Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı

Giriş Tarihi: 27.10.2013
Soydaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Hüseyin Alp, beraberinde bir grup partili ile BDP Mersin İl Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında Akdeniz Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Hüseyin Alp, Akdeniz'i daha modern ve cazibe merkezi haline getirebilmek için belediye başkanlığı görevine talip olduğunu söyledi.

SÜRECİ DESTEKLİYORUM

Mersin'de çalışma hayatı boyunca her zaman halkın hizmetinde olduğunu belirten Hüseyin Alp, "Soydaş Holding, Soydaş Kooperatifler Birliği ve 30 ayrı sektörde iş yaptım. 'Türkiye'nin En İyi Yatırım Yapan İşadamı Ödülü' ve buna benzer birçok ödül aldım. Şimdi ülkemiz bir barış süreci yaşıyor. Artık anaların gözyaşı akmıyor, gencecik fidanlar göçüp gitmiyor. Bu süreci sonuna kadar destekliyor ve sizlere daha iyi hizmet etmek adına bu onurlu göreve talip olduğumu belirtiyorum" dedi.

HİZMET LİSTESİ UZUN

Akdeniz'in önceliklerini ve sorunlarını bildiğini vurgulayan Hüseyin Alp, "Belediyecilik çok ciddi bir iştir. Akdeniz'deki 57 mahalleye eşit hizmet götürmek istiyoruz. Uyuşturucu bağımlılarını bulunduğu hayattan kurtarıp topluma kazandırmak istiyoruz. Kentsel dönüşüm çalışmalarına ağırlık vermek istiyoruz. Akdeniz kalkınırsa Mersin kalkınır. İş hayatımdaki bilgi ve tecrübemi Akdeniz Belediyesi için harcamak istiyorum. Bunun için sizlerden yetki istiyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz daha modern olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN