Yüzlerce nikah kıydı sıra kendisine geldi

Giriş Tarihi: 4.1.2014
Şimdiye kadar yüzlerce çiftin birlikteliğini tescilleyen Ceyhan Belediyesi nikah memuru Arzu Duygu, aynı kurumun Yazı İşleri Müdürlüğü'nde çalışan Ceyhun Polat ile dünya evine girdi. Yasalar gereği görevini sadece kendisi için yapamayan Duygu'nun nikahını Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü kıydı.

MUTLU EVLİLİK
Yaklaşık 3 yıldır nikah memuru olarak görev yapan Duygu'nun Ceyhan Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen nikah töreninde Başkan Sözlü, gelin ve damadın mesai arkadaşı olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek "Her ikisini ve ailelerini yakinen tanıyorum. Mutlu bir evliliğin temeli burada atılmış oldu, değerli mesai arkadaşlarımız da buna şahitlik etti" dedi.

ÇOCUK KİTABI DAMADA
Başkan Sözlü, nikah defterini imzaladıkları kalemi kendilerine hediye ederken Ceyhan Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nün hazırladığı "Çocuk bakımında pratik çözümler" el kitabını damada, nikah cüzdanını ise "Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır" diyerek geline verdi. Başkan Sözlü, gelin Arzu Duygu'ya "Herkesin nikahını kıydın ama kendi nikahını kıyamıyorsun. Bu da bize kısmet oldu" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüzlerce nikah kıydı sıra kendisine geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN