Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gayrimenkul Yatırım Fuarı'na ilgi büyük oldu

Adana'nın gözde fuar şirketi ELKA tarafından hazırlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle Adana'da ilk kez açılan Gayrimenkul Yatırım Fuarı'na ilgi büyük oldu

Giriş Tarihi: 6.12.2015
Gayrimenkul Yatırım Fuarı'na ilgi büyük oldu
ELKA Fuarcılık, Anadolu'da ilk Gayrimenkul Yatırım Fuarı'nı Adana'da açtı. Hilton- SA Oteli'nde gerçekleşen fuara Adana, Gaziantep ve İstanbul'dan 30 inşaat firması katıldı. Türkiye'nin en büyük markalarının projelerini yakından inceleme fırsatı bulan yatırımcılar ve ziyaretçiler yine bu yıl ilki gerçekleştirilen ART01 Adana Çağdaş Sanat Buluşmaları kapsamında "Bereketli Topraklar Üzerinde" sergisini de gezdi.

AÇILIŞI YAPTILAR

Fuarın açılış kurdelesini Tebriz Belediye Başkanı Sadegh Najafi, Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Adana Sanayici ve İşadamları Derneği ile Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez ile ELKA Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, Çukobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Sakar Adana Emlakçılar Odası Başkanı Ülkü Uçar, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Avcı birlikte kesti.

TAM BİR İHTİSAS FUARI

Gayrimenkul Yatırım Fuarı'nın proje aşamasında ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen ziyaretçiler ile yurt içinde sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarını, ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişi yapabilecekleri bir ortam sunduğunu belirten Bülent Yamaç, "Gayrimenkul sektörünün bölgemizdeki ilk profesyonel buluşmasında, en prestijli gayrimenkul yatırımlarını ve yatırımcılarını buluşturuyoruz. Tam bir ihtisas fuarı olan fuarda birçok ilke imza attık" dedi.

HER ZİYARETÇİYE KİTAP
Üç gün boyunca açık kalan ve Pazar günü (bugün) sona erecek olan fuarda Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan işbirliği çerçevesinde her ziyaretçi adına bir kitap imzalandı. ELKA Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, "Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yüzlerce ziyaretçiyi buluşturan bu organizasyonumuz için, Adana ve ilçelerinde bulunan ihtiyaç sahibi 15 okula, fuarımıza gelen her bir ziyaretçi adına kitap bağışında bulunuyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gayrimenkul Yatırım Fuarı'na ilgi büyük oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN