Parçalanmış bacak kayıp ’a ait

Denizli’nin Buldan ilçesinde tantunicilik yapan Mersinli Esen’i (solda) polis her yerde ararken, ’nın Sarıgöl ilçesinde bulunan kesik bacağın kayıp gence ait olduğu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 3.10.2016
Parçalanmış bacak kayıp Hakan’a ait
Denizli'nin Buldan ilçesinde evinin kapısına, "Ben . Peşimde mafya var. Sakın kimseye bir şey söylemeyin. Bunlara borcum var. Her an öldürebilirler" yazılı bir not bıraktıktan sonra kayıplara karışan 37 yaşındaki Mersinli Esen'in öldürüldüğü ortaya çıktı. Hakan Esen'in ağabeyi Fikret Esen, 4 aydır kayıp olan kardeşini öldüren kişi ya da kişilerin bulunmasını isterken, "Polise kayıp başvurusunda bulunduk. Emniyet kayıp kardeşimi ararken 'nın Sarıgöl ilçesinde parmak uçları yakılmış, kesik bir bacak bulundu. Yapılan DNA testinde bacağın kardeşime ait olduğunu belirlendi" dedi.

"KİM YAPTIYSA BULUNSUN"
Mersin'de cep telefonu tamirciliği yapan Fikret Esen, yaşanan olayları şöyle özetledi: Kardeşim Buldan'da tantunicilik yapıyordu. İşçileri arayıp Hakan'ın kayıp olduğunu bildirdi. Evinin kapısında kendi el yazısı ile yazılmış bir not bulunmuş. Bunu polise bildirdik. Biz kardeşimin bulunma umudu ile yanıp tutuşurken, Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde parmak uçları yanmış dizden aşağısı kesik bir bacak bulundu. Yapılan DNA testinde bacağın yüzde 99 kardeşime ait olduğu ortaya çıktı. O canilerin bulunmasını istiyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parçalanmış bacak kayıp Hakan’a ait
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN