Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rektörden öğretim üyelerine teşekkür

Rektör Ahmet Çamsarı, MEÜ’nün akademik ve bilimsel faaliyetler sıralamasında zirvede yer almasına katkı sağlayan öğretim üyelerine teşekkür si takdim etti

Giriş Tarihi: 28.10.2016
Rektörden öğretim üyelerine teşekkür
Mersin Üniversitesi (MEÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, MEÜ'nün 2015 yılı akademik ve bilimsel faaliyetler sıralamasında zirvede yer almasına katkı sağlayan öğretim üyelerine teşekkür si takdim etti. Rektör Çamsarı, "Üniversitemiz son dönemlerde, proje sayısındaki artışla grafiklerde sürekli yükseliş gösteriyor. İnşallah bunun devamlılığı da söz konusu olacak" dedi.

"GÜZEL ŞEYLER OLUYOR"
Zor günler geçiren 'de güzel olayların da yaşandığını vurgulayan Rektör Çamsarı, "2015 yılı akademik ve bilimsel faaliyetler sıralamasında üniversitemizin birinci olması da bunlardan biri. Üniversitemiz son dönemlerde, proje sayısındaki artışla grafiklerde sürekli yükseliş gösteriyor. İnşallah bunun devamlılığı da söz konusu olacak" ifadesini kullandı.

BELGE ALANLAR
Rektörlük Senato Odası'nda gerçekleşen törende; Tarsus Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kemal Külekci, dekan yardımcıları Doç. Dr. Uğur Eşme ile Yrd. Doç. Dr. İlker Sugözü ve öğretim üyeleri Doç. Dr. Berdan Özkurt, Doç. Dr. Funda Kahraman, Doç. Dr. Kasım Ocakoğlu, Doç. Dr. Osman Murat Özkendir, Doç. Dr. Mine Ocakoğlu ile Yrd. Doç. Dr. Ercan Köse belge aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rektörden öğretim üyelerine teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN