Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atamalar

Giriş Tarihi: 3.6.2018 ABONE OL
Atamalar
MNG KARGO'YU UZUN YÖNETECEK
MNG Kargo'nun Genel Müdürlük görevine Boran Uzun atandı. Uzun, 2017 Aralık'ta göreve başladığı MNG Kargo'da strateji ve iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapmaktaydı. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan Uzun, lisansüstü eğitimini Insead'de tamamladı. Uzun, kariyerine 2001'de Procter&Gamble'da başladı.

CONRAD İSTANBUL'A YENİ DİREKTÖR
CONRAD İstanbul Bosphorus'un yeni Operasyon Direktörü Cihan Alıcı oldu. Salem State Üniversitesi Restoran&Otel Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Alıcı, eğitimine Cornell Üniversitesi'nde İşletme yüksek lisansı ve Harvard Busines School'da İşletme programına katılarak devam etti. Alıcı, Singapur, New York, Boston gibi şehirlerde çalıştı.

SAP TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA
SAP, Türkiye'deki Çözüm Satış organizasyonunun başına Gökhan Nalbantoğlu'nu getirdi. Nalbantoğlu, yeni görevinde SAP Türkiye'nin yerleşik ve bulut alanlarındaki büyümesine odaklanacak. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans ve Endüstri Mühendisliği yüksek lisans mezunu olan Nalbantoğlu, ayrıca Fransa'daki INSEAD Üniversitesi'nde de üst düzey yönetici programını tamamladı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA