Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Munzur'da keyfi

Vali Yardımcısı Ali Güldoğan ile İl Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu 40 kişi, 'nda yaptı.

Giriş Tarihi: 18.5.2013 17:18
ile Ovacık ilçesi arasındaki Munzur Vadisi Milli Parkı içinden geçen 'nda aralarında Vali Yardımcısı Ali Güldoğan, Emniyet Müdürü Hayatı Yılmaz, Tunceli ve Erzincan'daki profesyonel rafgtinciler ile amatörlerin de aralarında olduğu 40 kişi, 5 botla 7 kilometrelik parkurda heyecanlı anlar yaşadı.

e katılan Tunceli Vali Yardımcısı Ali Güldoğan, huzur ve güvene vurgu yaparak, "Munzur her zaman güzellikler ile anılmıştır. Bugün de güzel bir sportif faaliyet için buradayız, tatlı bir rekabet ortamı içinde ve dostluk, kardeşlik amacıyla bu sporu daha da geliştirmek ve buraya yeni ekipleri getirmek istiyoruz. Munzur Vadisi, yakın zamanda Türkiye'nin önemli turizm merkezi olmaya aday bir vadimizdir, inanılmaz güzel bir gün geçirdik" dedi.

Munzur Vadisi'ndeki Dedeağaç Köyü'nde başlayıp, il merkezindeki Mavi Köprü Mevkii'nde biten raftinge katılan Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz ise Türkiye'nin her yerinden insanların buraya gelerek bu güzel sporu mutlaka yapması gerektiğini söyledi. Yılmaz, "İnanılmaz güzel bir spor, hem zihinsel olarak hem bedensel olarak bedenimizi geliştiren ve sonuç veren çok güzel bir spor. Öğrendiğim kadarıyla rafting sporu için Munzur Çayı, Türkiye'nin en iyi parkuruna sahip. Ben gençlerimizin ve sporcularımızın Munzur'un bu güzel tadına varmasını çok istiyorum. Huzur ortamında zihinsel ve bedensel gelişimimizi rafting yaparak sağlayabiliriz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Munzur'da rafting keyfi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN