Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeci: Tek derdimiz

Cacabey Ortaokulu öğretmenleri ile buluşan Başkan Bahçeci, “Tek derdimiz var ’i güzelleştirmek ve halkımızı mutlu etmek. Başka hiçbir derdimiz yok” dedi

Giriş Tarihi: 24.11.2018 ABONE OL
Bahçeci: Tek derdimiz Kırşehir
24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Cacabey Ortaokulu öğretmenleri ile ağalar konağında yemekte buluşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Eğitim ülkemizin en önemli meselesi. İyi insan yetiştirmek, iyi bireyler yetiştirmek, gelecek nesillerimizi doğru yönde yetiştirmek hepimizin başlıca görevleri. Eğitimcilerin bu konuda emeği katkısı son derece fazla" diye konuştu. Yerel yöneticiler olarak, şehrin bütün sorunları ile ilgilenmeye gayret ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, "Eğitim yasal olarak belediyenin ilgi alanında olmamasına rağmen şehrin bütün sorunları bizleri ilgilendirdiği için okullarımızın ihtiyaçları, öğretmenlerimizin istekleri her zaman bizim için ilk öncelik olmuştur. Geleneksel hale getirdiğimiz okul ziyaretlerimizi yapıyoruz. En çok katkı aldığım okul ziyaretleri olmuştur. Öğretmenlerimizle yapmış olduğumuz istişareler olmuştur" dedi. "On yıldır Kırşehir'e vizyon kazandırmaya bir şeyler yapmaya, sizlerle yaşayan herkesle umudunu artırmaya, gençlerimize bir ufuk çizmeye gayret ediyoruz" diyen Bahçeci, "Kolay bir iş değil birçok bileşenle birlikte yapmak zorundasınız. Bir dünyayı takip edeceksiniz, güzel işler yapacaksınız. Bir yandan 1200 kişilik bir aileyi yöneteceksiniz. Yaptığınız projelere para bulacaksınız, finansman bulacaksınız. Şehirde birçok denge var, bunları gözeteceksiniz. Bunların hiçbiri bizi on yılda yaptığımız büyük projeleri gerçekleştirmeye engel olmadı. Derdimiz gayemiz sadece eser bırakmak, dua almak" diye konuştu.

SALCANO'DAN KIRŞEHİR'DEKİ ÖĞRETMENLERE KAMPANYA
Başkan Bahçeci, "Salcano bisikletlerin sahibini Kırşehir'e davet ettik. Öğretmenlerimize indirimli bisiklet kampanya yapacak. Türkiye'de sadece Kırşehir'e öğretmenlere has bir kampanya bu. İnşallah öğretmenlerimiz faydalanır. Bisiklete binen öğretmen sayısı çok fazla artar diye düşüyorum. Öncelikle idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz binerse gençlerde sizlerden örnek alır.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeci: Tek derdimiz Kırşehir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA