Türkiye'nin en iyi haber sitesi

43 proje daha Selçuklu’da hayat bulacak

Selçuklu Belediyesi 2019 yılı Proje Destek Programı kapsamında hayata geçirilecek olan 43 proje için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Leyla Şahin Usta’nın katıldığı programla protokol imza töreni gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 19.3.2019 ABONE OL
43 proje daha Selçuklu’da hayat bulacak
Selçuklu Belediyesi 3 yıldır kurumsal olarak sürdürdüğü Proje Destek Programına 4. yılında da devam ediyor. 2019 yılında şehre kültür, sanat , sosyal ve eğitim alanları başta olmak farklı alanlarda katkı sağlayacak 43 proje hayata geçirilecek. Selçuklu Belediyesi'nden proje desteği almaya hak kazanan 43 projenin protokolü Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Muhsin Görgülügil arasında imzalandı. Proje fikirleriyle ilgili yaptıkları çağrılara çok yoğun bir katılım gerçekleştiğini ve 145 proje müracaatının olduğunu belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı "Bu müracaatlar içerisinde sonuçlandırdığımız 43 proje belediyemiz tarafından desteklenmeye layık görüldü. Çok farklı alanlarda projeler üretildi ve bütün bu alanlarda belediyemiz bu projelere destek sağlayacak. Proje için belediyemize müracaat eden bütün kurum, kuruluş, dernek ve vakıf temsilcilerine ve bireysel olarak müracaat eden vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü böyle bir proje destek programına katılım sağlamak bizim için çok önemli" dedi.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ
Proje imza törenine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, proje destek programının sivil toplum kuruluşları ve belediye işbirliğini göstermesi açısından son derece değerli olduğunu belirterek "gönül belediyeciliği dediğimiz şey aslında bugünkü birlikteliğimiz. Hiç kimsenin kimliğine, aidiyetine, duruşuna ve tavrına bakmaksızın bu ülke için bir şey yapabilirim diyen herkesle birlikte iş birliğine açık olmaktır. Belediye demek kendisine oy versin veya vermesin hiç fark etmez herkese hizmet etmekle yükümlüdür. Bu noktada sivil toplum kuruluşlarıyla ve bireysel olarak yapılan her çalışmaya mutlaka önem verilmeli, destek ve değer verilmeli. Ahmet Başkanımızın bugün yapmış oldukları proje destekleri aslında bizim hem gönül belediyeciliğimizi hem de hizmet anlayışımızı gösteren bir nokta" dedi.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
43 proje daha Selçuklu’da hayat bulacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA