Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nın filmine rekor ilgi

tarafından hazırlanan, Kızılcahamam'daki 'nı tanıtan "Soğuksu: Bozkırdaki Orman" adlı film sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından izlendi.

Giriş Tarihi: 10.11.2015 15:16
Soğuksu Milli Parkı'nın filmine rekor ilgi

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Kızılcahamam'daki Soğuksu Milli Parkı'nı tanıtan "Soğuksu: Bozkırdaki Orman" adlı filmin çekimleri sosyal medyada 1,1 milyon kez izlendi.

Kara akbabaların ve gizemli kedi vaşağın yuvası olarak bilinen Soğuksu Milli Parkı'nın tanıtım filminde çarpıcı hava çekimlerine yer verildi.

Tanıtım filminin İngilizce versiyonu

İngilizce seslendirmeli versiyonu da yapılan film ile Soğuksu Milli Parkı'nın yurt dışı tanıtımının yapılması hedefleniyor. Filmin, genç kuşakların milli parklardan doğru yararlanması konusunda bir farkındalık oluşturulmasına katkı vermesi hedefleniyor. Filme, "http://bit.ly/1WOBTAT" adresinden de ulaşılabiliyor.

Filme sosyal medya ilgisi

Filme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, filmin televizyon, eğitim çalışmaları ve sosyal medya için 5 dakika olarak hazırlandığını ifade ederek, "Film ile Soğuksu Milli Parkı'na artık başka bir gözle bakılacak. Gençlerimize ve çocuklarımıza milli parktan nasıl faydalanmaları gerektiğini anlatması açısından çok ��nemli bulduğum bu proje, sosyal medyada da geniş yankı bularak yaklaşık 1,1 milyon kere izlendi" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Soğuksu Milli Parkı'nın filmine rekor ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN