Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BİR'de görev değişimi

Giriş Tarihi: 30.5.2016 15:46 Güncelleme Tarihi: 30.5.2016 15:46
MÜZİK BİR'de görev değişimi

5486 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na dayanarak sektörünün önde gelen yapımcıları tarafından 2008 yılında kuruluşu gerçekleştirilen MÜZİK BİR Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği 5. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı.

28.05.2016 tarihinde Topkapı Akgün Otel'de gerçekleştirilen Genel Kurul'da yönetim kurulunun faaliyet raporları, geçmiş döneme ait hesapları ve hedeflenen çalışmaları üyelere sunularak kabul edildi.

Yapılan seçimler sonucunda ise Bir Yönetim Kurulu'nda Yeni değişiklikler oldu. Kuruluşundan bu yana müzik bir başkanlığı görevini başarıyla yürüten yerini Eşref Ziya Terzi 'ye devretti. Ayrıca Birliğin Denetleme Kurulu, Teknik Kurulu ve Haysiyet Kurulu'na da yeni isimler seçildi. Yeni göreve seçilen Terzi Genel Kurula hitaben yaptığı konuşmasında 8 yıl boyunca başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı Mustafa Demirciye Teşekkür etti ve yeni dönemde aynı azim ve kararlılıkla üyelerinin haklarını tüm platformlarda savunacağı sözünü verdi. Genel Kurul dilek ve temennilerle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜZİK BİR'de görev değişimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN