Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın Esnaf Ve Sanatkara Girişimci Kredisi

Giriş Tarihi: 19.6.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
Kadın Esnaf Ve Sanatkara Girişimci Kredisi
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) ve Finasbank, kadın esnaf ve sanatkarlara yönelik 50 bin TL kredi sağlanması amacıyla protokol imzaladı.
MESOB ile işbirliği protokolü imzalayan Finansbank, protokol çerçevesinde MESOB’a bağlı kadın oda üyelerine vadesi en fazla 6 ay ödemesiz olmak üzere, 3-36 ay vadeli (aylık taksit ödemeli) kredi imkanı sunmaya başlayacak. MESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine, MESOB Başkan Vekili Halim Şener, MESOB Genel Sekreteri Önder Savcı, Finansbank A.Ş. 8 Eylül Şube Müdürü Ayşegül Kocayiğit katıldı.
Bankalar ile imzalanan protokoller ile finansal sıkıntı yaşayan esnafa nefes aldırmaya gayret gösterdiklerini ifade eden MESOB Başkan Vekili Halim Şener, “Kadın üyelerimizin en büyük sıkıntılarından bir tanesi uygun kredi imkanlarına ulaşmakta zorlanmalarıydı. Değerli Finasbank’ın başta şube müdürü olmak üzere hazırlamış oldukları kredi projesini bizlere sundular. Konunun özü, Finansbank kadın esnaf ve sanatkarımıza, 6 ay ödemesiz 3-36 ay boyunca aylık taksitler halinde ödenecek 50 bin TL’lik kredi tutarının verilmesini sağlayacaktır. Ben değerli müdürüme teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın Esnaf Ve Sanatkara Girişimci Kredisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN