açıklandı! Personel temin sorgulama ile 2019 MSÜ tercih sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir?

Edinilen son dakika bilgisine göre, büyük bir merakla beklenilen tercih sonuçları açıklandı! Böylelikle, 'nde (TSK) bünyesinde rütbeli olarak görev alabilmenin hayalini kuran binlerce adayın cevabını '2019 açıklandı mı?' sorusu yanıtına ulaştı. Milli Savunma Üniversitesi, Personel Temin sayfası aracılığıyla ilgili sonuçların adayların erişimine açıldığını duyurdu. Adaylar, T.C. kimlik numarası ile MSÜ tercih sonucusu sorgulama işlemini gerçekleştirebiliyor. Peki, 2019 MSÜ tercih sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır? Haberimizin detaylarından, askeri öğrenci personel temin ile MSÜ tercih sonucu sorgulama işlemlerine ilişkin son dakika bilgilerini edinebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 15.6.2019 07:16 Güncelleme Tarihi: 15.6.2019 07:17
MSÜ tercih sonuçları açıklandı! Personel temin sorgulama ile 2019 MSÜ tercih sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir?

Son dakika haberi... Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci temin süreci ile alakalı olarak heyecanlı bekleyiş sona erdi. Mayıs ayının sonlarından itibaren ilgili tercih işlemlerini yapan adaylar, dünden bu yana Milli Savunma Üniversitesi personel temin sayfası üzerinden '2019 MSÜ tercih sonuçları açıklandı' açıklamasını bekliyordu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) bünyesinde olabilmenin hayalini kuran on binlerce genci ilgilendiren MSÜ tercih sonuçları, personel temin sayfası aracılığıyla açıklandı. Bu doğrultuda, 'MSÜ tercih sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?' sorusu günün ilk saatlerinden itibaren yanıtı en çok merak edilenler arasında öne çıkıyor.

PERSONEL TEMİN SAYFASI İLE 2019 MSÜ TERCİH NASIL VE NEREDEN SORGULANIR?

Haberimizin detaylarından Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci temin sürecine dair bilgilere ulaşabilir, MSÜ tercih sonuçları sorgulama işlemlerini personel temin aracılığyıla yapabilirsiniz.

İşte, tüm ayrıntılar;

ARKADAŞINA GÖNDER
MSÜ tercih sonuçları açıklandı! Personel temin sorgulama ile 2019 MSÜ tercih sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN