Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'e Turizmcilerden ödül

markası , Turizmin Davos’u olarak bilinen kapsamında bu yıl İstanbul'da ikincisi düzenlenen Dünya Turizm Ödülleri’nde “En İyi Araç Kiralama Şirketi” seçildi.

Giriş Tarihi: 9.3.2016 10:20 Güncelleme Tarihi: 9.3.2016 10:28
AVİS'e Turizmcilerden ödül

Dünya turizmine yön veren 100 liderin katıldığı etkinlikte uluslararası komite tarafından 32 kategoride yapılan değerlendirme sonrasında , en iyi şirketi ödülünü almaya layık görüldü.

Ödül sonrası bir değerlendirme yapan Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ; "Avis markası ile araç kiralama sektöründe Türkiye'de kurulduğumuz 1974 yılından bu yana sektörün öncü ve lider firması olarak hem uzun dönem hem de günlük kiralama tarafında faaliyet gösteriyoruz.Gerek operasyonlarda mükemmellik, gerek araçlarımızın yeniliği ve bakımlarının düzenli olarak yapılıyor olması, gerekse yaygın ofis ağımızla sektörde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi alanında rekabetin çok önünde yer alıyoruz. Çalışmalarımızın uluslarararsı platformlarda ödüllerle taçlanıyor olması bizim için en büyük motivasyon kaynağı. Geldiğimiz noktayı geliştirmek ve müşteri memnuniyetimizi daha da artırmak için çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AVİS'e Turizmcilerden ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN