Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul'da iyi bir hafta

Sabit Fikir okumalı, dövme yaptırmalı, mekan keşfetmeli, Piatango dinlemeli, farklı bir tiyatroya gitmeli, elmalı ıspanak salatası yemeli, Tabu'da yenmeli. Şahane bir hafta dilerim!

Giriş Tarihi: 24.3.2013
24 Mart Pazar: Bugün günlerden 'biraz sükunet'. Dolayısıyla sana şöyle bir program öneriyorum: Sabah Karaköy-Unter'de kahvaltıya oturuyorsun. Eline gazetelerini ama daha da önemlisi Sabit Fikir dergini alıyorsun. Edebiyat dünyasında olup bitenleri okuyorsun.
25 Mart Pazartesi: Galata'da açılmış olan Selfstate dükkanından daha önce bahsetmiştim. Bu sefer yine aynı mekanda öğle yemeğine davet etmek istiyorum seni. Bone Table her gün değişen menüsünü mantarlı sufle, elmalı ıspanak salatası, dana etli açık sandviç gibi hafif ve sağlıklı yemeklerle doldurmuş, fiyatları da 16 TL olarak yerleştirmiş. (Küçük Hendek Caddesi No:7)
26 Mart Salı: Sonunda biri serzenişlerimi duyup olaya el attı. İki kişilik ekibini topluyor, 26-27-28 Mart günlerinde saat 16:00'da Mürekkep'in yolunu tutuyorsun.
Mevzu Tabu oynamak, ve sonunda Beats kulaklıkları kazanmak (Refik Saydam Cad. No:15/A). 26'sında gidersen üzerine de yüzde 100 Türkçe sözlü müzikler dinlemek garantisi var.
27 Mart Çarşamba: Melis Tezkan ve Okan Ürün, bilinen isimleriyle Biriken gururla sunar: Ynt: İlt: beraberce ölmek. İnternette verilen bir ilan, cevap bekleyen iki karakter. Toplu intihar hayalleri, gitmeden önce kesinlikle yapılması gereken şeyler, bir amaç uğruna ölme düşüncesi... garajistanbul, 20:30...
28 Mart Perşembe: Dans müziği sevenler amazon.com editörleri tarafından 2010 yılının en iyi albümleri arasında seçilmiş olan Wild Nothing dinlemeye Babylon'a yollanıyor; Leyla Gencer anısına şef Sascha Goetzel ile Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası dinlemek isteyenler 20:00'de Lütfi Kırdar'a; Astor Piazzolla'nın tangolarını yorumlayan Piatango'yu Suzan Kardeş ile alkışlamak isteyenlerse KadıköySahne'ye.
29 Mart Cuma: Paris, New York, Berlin, Londra ve Madrid'in ardından Burning Ink Art Show'un altıncı durağı 29 Mart-12 Nisan arasında Milk Gallery. İllüstrasyon ve dövmeyi bir araya getiren bir DC shoes etkinliği olan Burning Ink'te 40'a yakın yabancı sanatçının eserleri var.
30 Mart Cumartesi: Cumartesi gece yarısı programı kalabalık Style-ist, Erel Eryürek, Mehmet Garan ve daha pek çok Radyo Babylon DJ'i Babylon Lounge'da setlerinin başında; dans etme garantili Club Bangkok, Dj Sarıyılan (Medyadan bileceğimiz ismiyle Kaan Sezyum) ile birlikte Nublu'da.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul'da iyi bir hafta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN