Türkiye'nin en iyi haber sitesi

olan babasını görünce gözyaşlarına boğuldu

olan babası 'ü ameliyat sonrası ilk kez gören oğlu, gözyaşlarına boğuldu.

Giriş Tarihi: 27.8.2013 17:45 Güncelleme Tarihi: 27.8.2013 17:57

Akdeniz Üniversitesi'nde Türkiye'nin 6. gerçekleştirilen , naklin 4. gününde yoğun bakım ünitesinden çıkartılarak Plastik ve Rekonstrüktif Kliniği'ndeki odasına alındı. Babasını nakilden sonra ilk kez gören oğlu gözyaşlarına boğuldu. Babasının yüzünü çok beğendiğini söyleyen Sedat Üslün, ağlamaktan konuşamadı.

Salih Üslün, 4 gün sonra çıktığı yoğun bakım ünitesinden ayrılırken, ameliyatı gerçekleştiren Prof.Dr. Ömer Özkan'ın " Her şey yolunda mı, iyi misin" sorusuna ise eliyle her şey yolunda işareti yaparak cevap verdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

Akdeniz Üniversitesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Estetik Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Özlenen Özkan, Salih Üslün'ün Yoğun Bakım Ünitesi sorumlusu Doç.Dr. Melike Cengiz'in tavsiyesi üzerine servise aldıklarını belirterek " Ameliyat ne kadar komplike bir ameliyat olursa süreçte o kadar uzun oluyor. Bu tamamen sinir iyileşmesi ile alakalı. Sakallarının uzaması dahil bazı gelişmeleri bir bir buçuk ay içinde hep birlikte göreceğiz. " dedi.

Salih Üslün'ün şimdilik el işareti ve yazıyla iletişim kurabileceğinin altını çizen Özlenen Özkan " Bu süreç içinde daha çok yazıyla ve el hareketleriyle iletişime geçecek iki ay kadar böyle devam edecek her şey çok yolunda gidiyor biz de güzel bir hayatı olmasına vesile oluruz inşallah" dedi.

Babasıyla ilk buluşmasında göz yaşlarını tutamayan ve konuşamayan 26 yaşındaki oğlu Sedat Üslün ise babasının yeni yüzünü çok beğendiğini ifade etti. Üslün " Çok mutluyum anlatamıyorum babamın yüzü gayet güzel olmuş, bu döneme gelene kadar çok uğraştık inşallah daha iyi olur, inşallah bundan sonra tehlikesiz bir hayatı olacak, daha çok ilgileneceğiz,hayata yeniden bakması için çaba sarf edeceğiz" dedi.

Babasının eskisinden 23 yaş daha genç görünecek olmasının kendileri için çok önemli olmadığını ifade eden Sedat Üslün " İyi olsun da genç olması fark etmez, görüntüsü genç olacak ama yine çok bir şey değişmeyecek, yine babamız. Bize organları bağışlayan ailenin herkese örnek olmasını diliyorum, herkesin bizim gibi mutlu olabilmesi için bu şart" diye konuştu.

SALİH ÜSLÜN'ÜN AMELİYAT GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüz nakli olan babasını görünce gözyaşlarına boğuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN