Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yeni yüzünü gördü

Giriş Tarihi: 29.8.2013 17:34

Türkiye'nin beşinci hastası 'in tıraş olduğu ve aynada yüzünü gördüğü bildirildi.

Türkiye'nin beşinci hastası 'in ağabeyi Güven Sert, kardeşinin oldukça uzayan sakallarının bugün doktorlar tarafından tıraş edildiğini söyledi. Tıraş sırasında kendilerinin çok heyecanlı olduğunu ifade eden Sert, tıraşın ardından kardeşinin ilk kez aynaya da baktığını dile getirdi.

Kardeşinin eliyle, yüzünü beğendiği anlamına gelen işaret yaptığını dile getiren Sert, "Aynaya baktıktan sonra kağıda (Çok güzel olmuş, beğendim. Doktorlara çok teşekkür ediyorum) diye yazdı. Çok mutlu olduğunu hissettim" dedi.

Sert, kardeşinin tıraş olduktan sonra yüzünün daha da ortaya çıktığını belirterek, "Biz de çok beğendik. Sinekkaydı tıraş yüzünü daha da gösterdi. Umarım bundan sonra daha da iyi olacak" diye konuştu.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan başkanlığındaki ekip tarafıdan 43 yaşındaki Polonyalı turist Antrej Kucza'dan alınan yüz, 2007 yılında temizlediği av tüfeğinin ateş alması sonucu yüzünden yaralanan 27 yaşındaki Recep Sert'e nakledilmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Recep Sert yeni yüzünü gördü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN