Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nden 84 gün sonra pencereden el salladı

Giriş Tarihi: 10.10.2013 12:00 Güncelleme Tarihi: 10.10.2013 12:05

Antalya'da olduktan sonra enfeksiyon riski nedeniyle odasında tutulan , odasından çıktı ve koridordaki pencereden denizi gördü.

Türkiye'nin 5'inci yüz nakilli hastası 'e, 18 Temmuz'da Muğla'da ölen Polonyalı turist Andrzej Kucza'dan alınan yüz ve çene nakledildi. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yapılan Recep Sert'in tedavisi, yoğun bakım sonrası alındığı odasında sürüyor.

YAKINLARINA EL SALLADI

Enfeksiyon riski azalan ve 84 gün sonra odasının dışına, B Blok 5'inci kat koridoruna ilk kez çıkan Sert, koridordaki pencere önünde yaklaşık 2 dakika geçirdikten sonra ağabeyi Güven Sert ile odasına geçti. Recep Sert kısa süre sonra odasının penceresinden, kendisini ziyarete gelip göremeyen yakınlarına el salladı. Recep Sert'in, pencereden el işaretleriyle iyi olduğunu, bayramda memleketine gitmek istediğini ilettiği belirtildi.

İŞTE RECEP SERT'İN SON GÖRÜNTÜSÜ!

TÜFEK KAZASINDA YÜZÜNÜ KAYBETTİ

Bursa'nın İnegöl ilçesinde dönerci ustalığı yapan 26 yaşındaki Recep Sert, 6 yıl önce elindeki tüfeğin ateş alması sonucu çenesinden yaralanmış, kaldırıldığı hastanede 28 gün yoğun bakımda kalan Sert, çenesinin üçte ikisini, 12 dişini, burnunu ve sol gözünü kaybetmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüz naklinden 84 gün sonra pencereden el salladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN