ler gününde yalnızları da düşünün!

Giriş Tarihi: 3.2.2016 09:47 Güncelleme Tarihi: 3.2.2016 09:48
Sevgililer gününde yalnızları da düşünün!

lar ler Günü’nde lere kutlamalarda abartıya kaçmamaları konusunda uyarıda bulunarak, “İlişkisi olmayan insanlar bu dönemde daha hassas, kırılgan ve yalnız olur” hatırlatmasını yaptı. Bu günün çiftler arasında kutlama yapmanın yanı sıra ilişkilerde yeni adımlar atmak ve var olan sorunları çözmek için de büyük fırsat olduğuna dikkat çekti.

Bu özel günün eğlenceli olmasının yanı sıra ilişkilerde yeni adımlar atmak ve var olan sorunları çözmek için de büyük bir fırsat olduğunu açıklayan Klinik , lere bu günün ilişkileri açısından dönüm noktası olması için uzman lerinde de bulundu.

İşte Uzman Klinik Psikolog Merve Saraçoğlu'ndan ler Günü tavsiyeleri…

PAHALI HEDİYELER ALMAYIN

Bütçenizin sorumluluğu size aittir ancak aşkınızın yoğunluğunu pahalı hediyeler değil sözleriniz ve davranışlarınız ifade eder.

SORUNLARI ERTELEMEYİN

Sevgililer Günü'nden önce tartışma yaşadıysanız ya da çözümleyemediğiniz bir probleminiz varsa bu sorunu Sevgililer Günü'nden sonraya ertelemeyin. Kutlamanıza aranızdaki sorunu çözdükten sonra devam edin.

İLİŞKİNİZİ KONUŞUN

Kendinize özel bir saat ayırıp ilişkiniz hakkında konuşmak için Sevgililer Günü en iyi fırsat. Bu romantik günün enerjisiyle birbiriniz hakkındaki olumlu ya da olumsuz düşüncelerinizi, partnerinizden beklentilerinizi, partnerinizin sizden beklentilerini, kısacası 'Siz'i konuşun.

YENİDEN BAŞLAYIN

Sevgililer Günü'nü milat olarak kabul edip geçmişteki tartışmalarınızı, kırgınlıklarınızı geride bırakın. Bu romantik gün ile birlikte birbirinize ve ilişkinize bir şans daha verin.

EVE KAPANMAYIN

Bu dönemde bir ilişkinizin olmaması Sevgililer Günü'nü kutlamanıza engel değil. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle çıkabilir, hayatınızda sizi seven ve sizin de sevdiğiniz birçok kişi olduğu için bu günü keyifle kutlayabilirsiniz. Bundan sonra "hiç ilişkim olmayacak" diye de düşünmeyin ve geçmiş ilişkinizde yaptığınız hatalarla yüzleşip kendinizi gelecek ilişkinize hazırlayın.

SEVDİĞİNİZİ SÖYLEYİN

Sevdiğiniz kişilere sevginizi ifade etmekten çekinmeyin. Kimi insan sevgisini hareketleriyle göstermeye çalışır ancak sözcüklerin etkisi o kadar büyüktür ki karşınızdaki insanın sizi tamamen anlamasını ve sağlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgililer gününde yalnızları da düşünün!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN