Yazı daha genç bir görünümle karşılayın

Herkes daha genç ve daha güzel görünmenin peşinde… Güneş, deniz ve yaz aylarının en cazip üçlüsü… Ama ne yazık ki kırışıklar, aşırı kilo, yorgun ve yaşlı görünümü de beraberinde getiriyor. Yaza çeyrek kala yapılabilecek leri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel ’e sorduk.

Giriş Tarihi: 7.4.2016 14:07 Güncelleme Tarihi: 7.4.2016 14:07
Yazı daha genç bir görünümle karşılayın

"Güneş ışıkları ile birlikte yüzdeki kırışıklar, ince çizgiler, boyun bölgesindeki yaşlanma belirtileri daha fazla görünür hale gelir. Kişiler olduğundan daha yorgun, mutsuz ve yaşlı görünme rahatsızlığı ile cerrahiye başvurur. Estetik cerrahi cilt kırışıklıklar, kaş düşüklükleri gibi sorunlara cerrahi ve cerrahi olmayan çözümler sunar. Cerrahi teknikler ile tedavi ileri derecede cilt kırışıklıkları ve sarkmaları olan kişilere tavsiye edilir. Eğer botoks ve dolgu yöntemi gibi cerrahi olmayan teknikler ile tedavi yeterli ise ameliyatsız yöntemler tavsiye edilir."

15 dakikada ortalama 5 yıl gençleşilebilir

"İnce çizgiler ile başlayan, giderek derinleşen kaz ayakları, alın ve kaş arası çizgileri, dudakta hacim kaybı ve dudak üstü çizgileri üstü ve alın çizgileri, kaş düşüklükleri ortalama 15 dakika süren bir operasyon ile tedavi edilebilir. Botoks ile kaş kaldırma ve kırışık tedavisi, dolgu enjeksiyonları ile dudak dolgunlaştırma yaklaşık 5 ile 10 yıl arasında bir geriye gitme sağlayabilir."

Ameliyatsız yöntemler ile burun ve göğüs estetiği

"Botoks ve dolgu enjeksiyonu uygulamaları ile yine 15 dakika içinde burundaki estetik sorunlardan kurtulabilir, meme büyütme yaptırılabilir yaz mevsimine daha güzel bir görünüm ile girilebilir. Özellikle , düğün ya da özel davetler öncesinde estetik cerrahinin sunduğu pratik estetik operasyonlar ile herhangi bir iyileşme ve bekleme sürecine gerek olmadan daha estetik bir görünüm ile katılınabilir."

Liposuction yöntemi ile bölgesel incelme

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel "Yaz aylarında en fayda sağlayacak olan operasyonlardan biri de yağ aldırmadır. Lazer yöntemi ile erimeyen yağlardan kurtulabilir, bölgesel incelme yaptırılabilir. Fazla yağlardan rahatsız olmadan istenildiği gibi kıyafet seçilebilir, bikini ile denize girilebilir. Estetik cerrahi yazın keyfini daha fazla çıkarmak isteyen herkese çok çeşitli imkanlar sunuyor. Alanında uzman bir plastik cerrah ve merkezine giderek size özel bilgiler alabilirsiniz."Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yazı daha genç bir görünümle karşılayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN