Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zaafımızı avantaja çevirebiliriz

BİR GÖRÜŞ

Milliler, hayati önem taşıyan Macaristan maçında nasıl bir futbol oynamalı?
Teknik heyetimiz mutlaka Macaristan'ı çok iyi analiz etmiştir. Ben oynadığımız maçları tekrar tekrar izledim. Çok önemli bir zaafımız var. Pozitif oynama düşüncesindeyken savunmada ve orta sahada hazırlık paslarında, rakiplerin şok pres yaptıkları anda top kaptırıp pozisyon veriyoruz veya gol yiyoruz. Bence bu problemimiz üzerinde çalışılması ve çok dikkat edilmesi lazım. Sırtı dönük top alırken veya birinci ve ikinci bölgedeki pas alışverişlerinde mutlaka dikkat etmek lazım. Ama enteresandır biz de girdiğimiz pozisyonlara şok pres sonucu kazandığımız toplarla giriyoruz. Zaman zaman Arda, Emre ve en çok da Selçuk bunu yapıyor. Sürpriz baskı yiyince verdiğimiz pozisyonlar zaafımız olarak görünüyor ama bunu biz yaparak avantaja çevirebiliriz.

Kalan maçlarımızın hepsini kazandığımız taktirde Milli Takım'ın Brezilya 2014 şansını nasıl görüyorsunuz?
Şimdi biz kazanıp bekleyeceğiz. Önümüzde çok çok uzun bir süre var. Kazandığımız taktirde şu an yüzde 10'larda olan şansımızı yüzde 30'lara çıkarabiliriz. O yüzden şu an tek yapmamız gereken Macaristan maçını kazanmak.
Hocamızın ve oyuncularımızın yeteneklerine inanıyor ve güveniyoruz. BU OYUNCULARIN EN BÜYÜK İHTİYACI TARAFTAR. TARAFTARLARIN STADI DOLDURMASI VE KÜSMEDEN, HER SANİYE BU ÇOCUKLARIN YANINDA OLMALARI LAZIM.

Olumsuz bir sonuçta A Milli Takım'ın teknik kadrosunda birdeğişikliğe gidilebilir mi?
Bununla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Bunu değerlendirmek bize yakışmaz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zaafımızı avantaja çevirebiliriz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN