Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Açık ve dürüst diyalog şart

Başkanın söyledikleri, Samet Aybaba'nın söyledikleri... Bu tür diyaloglar nereye götürüyor Beşiktaş'ı? Gerçekten endişe verici... Başkan Orman'ın Denizli'nin kendisine verdiği cevaptan sonra yaptığı ikinci açıklama tehlikeli sulara girilmesine neden oldu. Çünkü söylediğinden çıkan sonuç; Mustafa Denizli Beşiktaş'ın başında bulunsaydı, takımın daha başarılı olacağı yönündeydi. Böylesine bir demeç, mecut teknik direktörün kabulleneceği, es geçebileceği bir şey değil.

BEŞİKTAŞ SORUMLULUĞU
Eğer bir sorununuz varsa, eğer gelecek yılla ilgili farklı bir tasarrufunuz olacaksa, bunlar basın üzerinden değil, Beşiktaş kültüründe olduğu gibi açık, net ve dürüst diyaloglarla halledilmelidir.
Kulübü yönetenlerin kesinlikle böyle bir Beşiktaş sorumluluğu vardır. Şunu da özelliklekle söylemek istiyorum: Aybaba'nın performansını beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz, bunlar farklı şeylerdir. Ancak basına yansıdığı gibiyse eğer kızına yönelik, hareket bir Beşiktaşlı'nın kabul edebileceği bir şey değildir. Meslek anlamında yetersizlik ve başarısızlık herkes için tartışmaya açıktır. Ama eğer böylesi bir protesto varsa, haddini aşan eylemler varsa kesinlikle kabul edilemez. Hiçbir zaman düşüncenizi böyle ortaya

KOYAMAZSANIZ.
Konuşarak olmaz...

Olcay'ın taraftarla girdiği polemiğe gelince; Tabii ki zaman zaman futbolcular da bir takım olaylara karşı kendilerini ifade etme ihtiyacı duyarlar. Ama burada önemli olan tavır ve üsluptur. Şu da bir gerçektir ki, taraftarla diyalog konuşarak değil, mesleğini icra ederek yani futbol oynayarak kurulur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Açık ve dürüst diyalog şart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN