Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaynakla kesmişler

Olimpiyat Stadı'nda 14 turnike kapısının kırıldığı ve e-bilet okuma sisteminin yakıldığı ortaya çıktı. Ayrıca kapı kilitlerinin de kaynak makinesi kullanılarak kesildiği şüphesi ortaya çıktı!..

Olaylı Beşiktaş-Galatasaray maçında yaşananlar ortaya çıkıyor. Bir anda Türkiye'nin gündemine oturan olayla ilgili savcılar ilk soruşturma sonrasında çok ilginç detaylara ulaştılar. İşte SABAH farkıyla bu detaylar:

14 TURNİKE PARAMPARÇA OLDU!
Stadın doğu kapısından 8 turnike, batı kapısından ise 6 turnike tamamen kullanılamaz hale getirildi. Bu kapılardaki e-bilet okuma sistemleri devre dışı bırakıldı, yakıldı. Bu nedenle yaklaşık 10 bin kişi stada kaçak olarak girdi. Kapılardaki kilitlerin kırılması için kaynak makineleri kullanıldığı şüphesi ortaya çıktı. Savcılar bu görüntü karşısında şaşkına döndü.

'1500' DEDİLER , 970 GÜVENLİK GELDİ
Beşiktaş hafta içinde yapılan İl Güvenlik Toplantısında Galatasaray maçı için 1500 özel güvenliğin görev yapacağını bildirdi. Fakat maçta görev yapan özel güvenlik sayısının 970 olduğu açıklandı. İddialara göre, bir kısım özel güvenlik ile bir grup taraftar maç öncesi alkol alarak birlikte halaylar çektiler.

ASIL HEDEF POLİSE SALDIRMAKTI

Sahaya giren grubun hedefinde futbolcular yoktu.. Holiganların, attıkları sloganlar ile direkt polise ve sahada görev yapan özel güvenliğe saldırdıkları saptandı. Maçta 1500 polis sahada, 500 sivil polis ise tribünde görev yapmış.

TFF'YE EKSİK DATA BİLGİSİ VERİLMİŞ
Beşiktaş'ın sattığı kombine biletlerin sadece 11 bin adeti için Türkiye Futbol Federasyonu'na data bilgisi (adı, soyadı, kimlik numarası , ev-iş adresi) vermediği de ortaya çıktı. TFF'nin bu konuda siyah-beyazlı kulübü daha önce uyardığı öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaynakla kesmişler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN