Türkiye'nin en iyi haber sitesi

erişime açıldı

Giriş Tarihi: 6.4.2015 16:49 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 23:34
Twitter erişime açıldı

Şehit Savcı Kiraz'ın rehin alıma görüntülerinin yayınlanmasından dolayı erişim engeli getirilen yeniden erişime açıldı.

Şehit Cumhuriyet Savcısı 'ın rehin alınması görüntülerini, mahkeme kararı doğrultusunda yapılan bildirime rağmen kaldırmayan sosyal paylaşım sitesi ile video paylaşım sitesi YouTube'a erişim engellemişti.

Şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alındığı anlara dair görüntü, ses ve videoların kaldırılmasının ardından Twitter'a erişim yasağı da kaldırıldı.

YOUTUBE DA ERİŞİME AÇILDI

Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasıyla ilgili görüntülerin kaldırılmasına ilişkin mahkeme kararı doğrultusunda erişimi engellenen YouTube, söz konusu kararı uyguladı.

YouTube, bu görüntülere ve benzer içeriklere Türkiye'den erişimi engelledi. Bunun üzerine video paylaşım sitesi YouTube, yeniden erişime açıldı.

İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği, Cumhuriyet Savcısı Kiraz'ın şehit edilmesine ilişkin soruşturmaya konu, görüntü, ses ve videoların yayınlandığı internet sitelerine erişimin engellenmesine karar vermişti.

Erişim Sağlayıcıları Birliği tarafından, karar ilgili işletmelere bildirilmiş olmasına rağmen internet sitelerinde video, görüntü ve seslerin yayınlandığının görülmesi üzerine Twitter ile YouTube'a erişim engellenmişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter erişime açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN