yıldızı mühendisler fırsatı kaçırmadı

Giriş Tarihi: 17.6.2017 11:59 Güncelleme Tarihi: 17.6.2017 12:09
Teknoloji yıldızı mühendisler fırsatı kaçırmadı

Mental'in yürütücülüğünü üstlendiği, Teknopark İstanbul ve Türkiye Takımı'nın desteklediği Mühendis Yetiştirme Programı ları yoğun istek üzerine 23 Haziran 2017 Cuma günü saat 17.00'ye kadar uzatıldı.

Uzay ve Havacılık, Savunma Sanayi, Enerji, Sağlık Bilimleri, Denizcilik, İleri Elektronik, Endüstriyel Yazılım gibi alanlarda birçok mühendisin staj ve iş fırsatı yakalayacağı program için binlerce alındı. Birçok üniversitenin final haftasıyla denk gelen başvuru sürecinde öğrencilerin başvuruyu kaçırma riskleri ve gelen talepler üzerine 1 hafta daha uzatma kararı alındı.

İNGİLİZCE VE GENEL YETENEK SINAVLARI YAPILACAK

23 Haziran 2017 Cuma günü başvuruların tamamlanmasıyla birlikte ilk olarak internet sitesinden başvurusu kabul edilen adaylar ilan edilecek. Sonrasında adaylara yönelik ingilizce ve genel yetenek sınavları yapılacak.

Bu sınavlar neticesinde başarılı olan adaylar yeteneklerini grup mülakatlarında gösterme şansı yakalayacaklar. Grup mülakatlarını başarıyla tamamlayan adaylar Teknopark İstanbul bünyesinde gerçekleştirilecek olan teknik geziye ve mühendis yetiştirme programına katılma fırsatını elde edecekler.

1 aylık yetiştirme programı kapsamında adaylara staj ve eğitim imkanlarının yanı sıra istihdam fırsatları da sunulacak.

Başvurular teknolojiyildizlari.com sayfası üzerinden online olarak alınmaktadır

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknoloji yıldızı mühendisler fırsatı kaçırmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN