Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'de bir ilk

Kullanıcıların merak ettiği sorulara yanıt veren siteler revaçta. Ancak bu kez kızların sorularını erkeklerin yanıtladığı bir site açıldı.

Giriş Tarihi: 4.8.2011 13:21 Güncelleme Tarihi: 4.8.2011 16:42 ABONE OL
İnsanlık tarihi, aynı zamanda kadının erkeği, erkeğin kadını anlamaya çalışmasının tarihidir. Ancak erkek kadın gibi bakamaz hayata, kadın da erkek gibi. Bu 'evrensel' sorunu çözmenin en iyi yolu, karşı cinsten, bir başka deyişle kalenin içinden yardım almaktan geçiyor. İşte bu site, ilişkilerin içinden çıkamayan kızların erkeklerden, erkeklerin kızlardan yardım aldığı, sorularına cevap, sorunlarına çözüm buldukları ilk ve tek site: KizlarSoruyor.com.
Kadın ve erkeğin şifresi çözüldü: KizlarSoruyor.com
KizlarSoruyor.com sitesinin hikayesi, dört yıl önce ABD'de başlıyor. İki Türk girişimci GirlsAskGuys.com sitesiyle kadın-erkek ilişkileri konusuna giriyor ve kısa zamanda site en popüler paylaşım adreslerinden biri haline geliyor. İşte o GirlsAskGuys.com artık KizlarSoruyor.com adresinde, Türkçe olarak yayında.
İnsanlık tarihinin en çok sorulan sorularına içeriden cevaplar burada!
KizlarSoruyor.com
KizlarSoruyor.com sitesinde, kadın ve erkeğin gözünden hayata dair merak edilen her soru
soruluyor, cevaplar geliyor, tartışılıyor. Hem kadınların, hem de erkeklerin soru sorabildiği sitede, sorulara gelen cevaplar kadınlar ve erkekler olarak gruplanıyor. Böylece merak edilen konu hakkındaki kadın-erkek görüş farklılıkları net olarak ortaya çıkıyor. En önemlisi, erkekler kadınların, kadınlar da erkeklerin hayata, ilişkilere, sorunlara bakış açılarını öğrenebiliyorlar.
Sorular, Cevaplar, Yorumlar
Sitede Flört, Aşk, Sağlık, Cinsellik, Moda, Kişilik, Ayrılık ve diğer kategorilerde sorular soruluyor. "İyi bir eş nasıl olunur?", "Hedefteki erkeğe nasıl yaklaşılır?", "Erkekleri çekici yapan özellikler nelerdir?", "Beni aldatıp aldatmadığını nasıl anlarım?" gibi kadın-erkek ilişkileriyle doğrudan ilintili soruların yanı sıra, "Kuantum düşünce gücü ile mutlu olmak mümkün mü?", "En çekici erkek parfümü hangisi?", "Bu senenin moda renkleri ne?", "Uçuk tedavisi nasıl yapılır?", "İnternet filtresi nedir?" gibi hayatın çeşitli alanlarından sorulara gelen cevap ve yorumlar özgür bir paylaşım platformunda tartışılıyor.
KizlarSoruyor.com un farkı ne?
Siteye üyelik ücretsiz. Üyeler merak ettiklerini sorup, diğer üyelerin sorularına cevap verebiliyor, istedikleri konular hakkında blog yazıları yazabiliyorlar. Site üyeleri soru, cevap ve yazı paylaşımlarıyla Xper puanları kazanıyorlar ve dilerlerse bu puanları çeşitli ödüller ve hediye çeklerine dönüştürebiliyorlar. Ayrıca sitede düzenlenen güncel yarışmalar da büyük ilgi çekiyor.

Türkiye'de üç ay önce yayına başlayan sitenin şimdiden binlerce üyesi var. Sorulan binlerce soruya verilen onbinlerce cevapla kadın-erkek bakış açısındaki farklılıkların sergilendiği özgür bir paylaşım platformu olan KızlarSoruyor.com Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Kadınlar ve erkekler, artık özgürce, akıllarına gelen her soruyu soruyor, cevabını buluyor. Siteyi takip etmek için http://www.kizlarsoruyor.com adresini ziyaret etmeniz gerekiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'de bir ilk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN