Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KizlarSoruyor.com'dan Van’a yardım kampanyası

KizlarSoruyor.com üyeleri site içinde paylaşım yaparak kazandıkları Xper puanlarını paraya dönüştürüp Van depreminde zarar gören vatandaşlarımıza yardım olarak gönderilmek üzere Kızılay'a bağışlıyorlar.

Giriş Tarihi: 28.10.2011 22:25 Güncelleme Tarihi: 28.10.2011 23:05 ABONE OL
KizlarSoruyor.com sitesinde açılan bağış kampanyası kısa süre içinde büyük ilgi gördü. Üyelerin 2000 Xper puan karşılığında Kızılay'a 20 TL yardım gönderdikleri kampanyada iki saat içinde bağışlanan para miktarı 1000 TL'yi geçti.

KizlarSoruyor.com Topluluk Yöneticisi Nergiz Çalışkan üyelerin dayanışma ve yardımlaşma konusunda gösterdikleri heyecanın kendilerini çok gururlandırdığını ama çok da şaşırmadıklarını söyledi: "KizlarSoruyor.com hiçbir karşılık beklemeden birbirlerine hayatın her alanında yardım eden üyelerden kurulmuş bir sosyal topluluk. Van felaketinde zarara uğrayan vatandaşlarımıza yardım için hedeflediğimiz 1000 TL miktarına 2 saat gibi kısa bir sürede ulaşmamız bu açıdan bizi çok şaşırtmadı. Yardımsever ve sıkı dayanışma içinde olan topluluğumuz bizi çok gururlandırdı. Hedeflenen miktarı daha yukarılara çekmeye karar verdik."

15,000'den fazla aktif üye sayısına sahip KizlarSoruyor.com, kadın-erkek ilişkilerinden yola çıkarak hayatın her alanından sorulara cevaplar arayan bir sosyal paylaşım platformu. ABD'de 2007 yılında Türk girişimciler tarafından kurulan GirlsAskGuys.com sitesinin Türkçe versiyonu olan ve Şubat 2011'de beta yayınına başlayan KizlarSoruyor.com'un 'Xperler Van'a' kampanyası hakkında daha fazla bilgi için KizlarSoruyor.com Blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyaya ulaşmak için:

http://www.kizlarsoruyor.com/Diger-Sorulari/39767-kizlarsoruyor-com-xper-puanlarinizi-van-a.html


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KizlarSoruyor.com'dan Van’a yardım kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN