Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fotoğrafını çek yolla, değerini öğren

Merak ettiğin eşyanın değerini öğrenmenin artık çok kolay bir yolu var. Fotoğrafını çekip hemen uzmanına yolla, sadece birkaç gün içinde cevabını öğren.

Giriş Tarihi: 13.1.2014 11:04 Güncelleme Tarihi: 13.1.2014 11:06
Türkiye'nin tek online hizmet veren ekspertiz sitesi BuKacParaEder.com; iPhone ve iPad uygulamalarını yayınladı. BuKacParaEder.com, ülke ve dünya çapında 100'ün üstündeki eksper aracılığı ile her döneme, ülkeye ve sanatçıya ait, toplam 30 kategoride eski eşya, antika ve sanat eserlerinin sanal ortamdan ekspertizi yapıyor ve değerleme raporu üç iş günü içinde iletiliyor.

BuKacParaEder.com, Iphone ve Ipad uygulamasını, ücretsiz indirdiğinizde, direkt merak ettiğiniz objenin fotoğrafını çekip, çok hızlı ve basit şekilde, ekspertiz talebinizi oluşturabiliyorsunuz. Oluşturulan raporu telefonunuzdan görüntüleyebiliyor, geçmiş raporlarınıza da ulaşabiliyorsunuz.

HER TÜRDEN OBJENİN DEĞERLEMESİ YAPILABİLİYOR


Eskiyi keşfederken, satın alırken, satarken ve paylaşırken gerçek değeri öğrenmeyi kolaylaştıran sitede; (taşınmazlar, teknolojik aletler, toprak altı eserler ve yeni silahlar hariç), Ahşap Objeler ve Mobilyalar, Altın ve Gümüş Objeler, Bakır, Pirinç ve Bronz Objeler, Cam Objeler, Fotoğraf ve Fotoğraf Makinaları, Gravür, Harita ve Diğer Baskılar, Güncel Sanat, Halı ve Kilimler, Kartpostal, Kitap, Dergi ve Değerli Evrak, Klasik Arabalar, Kur'an, Hat ve El Yazmaları, Makina ve Bilimsel Aletler, Mücevher ve Takı, Müzik, Film, Spor, Ünlü Hatıra Objeleri, Nişan ve Madalyalar, Oyuncak ve Action Figureleri, Para, Porselen, Seramik ve Çini, Pul, Saat, Silahlar ve Savaş Objeleri, Tablo, Tasavvuf ve Tarikat Objeleri, Tekstil ve İşlemeler, Tesbih, Uzakdoğu Objeleri, Vintage - Dönem Kıyafetleri, Çalgılar, Müzik Aletleri ve diğer objelerin gerçek değeri tespit ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotoğrafını çek yolla, değerini öğren
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN