Ankara’nın Turizm Dergisi yayın hayatına başladı

Giriş Tarihi: 28.3.2013 11:31 Güncelleme Tarihi: 28.3.2013 11:33
Turizmde Son Nokta Vıp dergi ile yayın hayatına başladı. Ankara merkezli derginin imtiyaz sahibi ve genel yayın koordinatörü sektörün tanınan ismi Derya Duysak. Duysak 30 yıldır medyadaki görevini son 8 yıldır turizm sektöründe de devam ettiriyor.

Dergide, turizm profesyonellerinin ilgi alanını oluşturan, yatırımlar ele alınırken, sektörle ilgili araştırma, inceleme ve son eğilimlere de yer veriliyor. Her sayısında araştırma, inceleme, röportajlar ve dosya konuları yer alacak olan Derginin ilk sayısında Türkiye'den ve dünyadan haberlerin yanı sıra; sektörün başkanları, vip konuk, oteller, dünyadan mekanlar, işin dışında, kültür sanat, gurme, skal Türkiye ve spa & wellness gibi konulara yer veriliyor.

Derginin hedef kitlesini turizm yatırımcıları, otel işletmecileri ve yöneticileri, tur operatörleri, acenteler, danışmanlar, inşaat firmaları, siyaset ve iş dünyası ile turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşları oluşturuyor. Türkiye genelinde dağılımı abonelik ve dağıtım ile sağlanacak Turizmde Son Nokta dergisi 2 ayda bir İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara’nın Turizm Dergisi yayın hayatına başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN