Hercai 22. Bölüm (22 Kasım 2019 Cuma) fragmanında Reyyan-Miran aşkında silahların gölgesinde şok ayrılık!

16.11.2019 | 09:14

atv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Hercai'nin 22 Kasım 2019 Cuma akşamı yayınlanacak 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Hercai 22. Bölüm fragmanında silahların çekildiği ve Reyyan ile Miran arasındaki imkansız aşkın çıkmaza girdiği o anlar... "Hazar Şadoğlu'nun damarlarında Miran'ın kanı dolaşıyor!"

CUMA AKŞAMLARININ VAZGEÇİLMEZİ! "HERCAİ" TÜM KİŞİLER KATEGORİSİNDE BİRİNCİ SIRADA!

Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Hercai'nin 21. bölümü,

Tüm Kişiler'de % 8,29 izlenme oranı ve % 19,67 izlenme payı,

100 program arasında birinci oldu.

Hercai'nin 21. Bölüm etiketi #senolmadanasla, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 2. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

"Hazar başına gelenlerden Miran'ı sorumlu tutar"

Miran'a inanmasıyla başta Zehra dahil tüm Şadoğlu ailesini karşısına alan Reyyan, annesinin attığı tokatla yıkılır. Yaşadığı sevdanın tüm yükünü taşımaya hazır hissettiğini düşünürken annesinin verdiği tepki Reyyan'ı derinden yaralar ve babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Reyyan'ın kendini suçlamasına dayanamayan Miran tüm sevgisiyle Reyyan'a olanların o'nun suçu olmadığına ikna etmeye çalışır. Diğer yandan Hazar'ın hayati tehlikeyi atlatıp gözlerini açması Şadoğlu ailesinde bayram havası estirir. Zehra kızına attığı tokadın pişmanlığını yaşarken, Reyyan'a vurma sebebinin doğru olup olmadığını öğrenmek ister. Babasının uyandığını öğrenen Reyyan, Miran'ın yanında olmasının verdiği güçle hastaneye gelir. Sultan ise Yaren ile kurduğu planın adımlarını yavaştan atar ve Elif'in aklına Azat'ı düşürmeye çalışır. Reyyan ve Şadoğulları sevinçle Hazar'a kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Nasuh ağa konaklarına geri dönerek eski gücüne kavuşmaya başlar. Aslanbey konağında yaralanıp hastaneye kaldırılan Hazar ise hayata dönerek herkese umut kaynağı olur ve herkesin aklındaki Hazar'ı iten kim sorusuna Miran diyerek cevap verir. Acaba Hazar Şadoğlu'nu iten gerçekten Miran mıdır?

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN