Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ENGİN ARDIÇ
ENGİN ARDIÇ

Hanımköy

Süleyman Yaşar hocamıza bir haller oldu... Bizim burada çalıştığı sıralarda hükümete ve başbakana yapılan haksızlıkların altını kalın kalın çiziyor, aleyhte ve ısrarlı iddialara rağmen ekonominin niçin ve nasıl iyi gittiğini döne döne anlatıyor, "faiz lobisini", onun medyasını, yalanları ve yalancıları yerin dibine sokuyordu.
Fethullah'ın gazetelerinden birine gidince önce bocaladı.
Öyle ya, birdenbire dönemezdi.
Gülünç olurdu. Adamı tefe koyarlardı.
Sonra dikkatlice, yavaş yavaş, adım adım muhalefete kaydı.
Şimdi bakıyorum, "üreticilerin ve tüketicilerin ekonomik durumdan memnun olmadıklarını, bunların Ekmeleddin İhsanoğlu'nun 'komşu ülkelerin içişlerine karışmayan politikasını' destekleyeceklerini ve cumhurbaşkanlığının Erdoğan için çantada keklik olmadığını" söylüyor...
Aşkolsun hocam, sen literatüre yeni bir kavram hediye ettin.
Kayığına bindiği kayıkçının türküsünü çağıran çok görülmüştü ama nikâhı altına aldığı hanımın türküsünü çağıran pek görülmemişti!

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN