Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bazı olaylar açığa çıksa ve failler yakalansa bile, inanmak istemiyorsunuz... Örneğin Fethullah Gülen'in müritleri olan polislerin siyaseti yönlendirmek için insanların özel yaşamlarını gözetlemeleri, seks kasetleri üretip bir kısım siyasetçileri sabote etmeleri, inanılması zor şeylerden değil midir?

İbadet mi ihanet mi?
İbadet ve hizmet için bir cemaat oluşturan ve bu cemaate giren insanların beyinlerini yıkayıp onları suça, ahlaksızlığa ve hatta ihanete yönlendiren kişinin beynindeki çarpıklığı acaba nasıl anlayabiliriz?
Ve eğer hâlâ bu kişinin kurduğu suç örgütüne hizmet eden ve bunu ibadetin ve hizmetin bir gereği olarak gören kişiler varsa, bunları nasıl mazur görebiliriz?

Baykal ve MHP'liler
Bu suç örgütünün siyasi hayatlarına darbe vurduğu insanları bir hatırlayın... CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kasetlerle istifaya zorlanması bir örnektir... Dokuz MHP milletvekili adayı da 12 Haziran 2011 seçimlerine günler kala kasetlerle çetenin hedefi oldu. Böylece 15 kişilik MHP Başkanlık Divanı'nın çoğu genel başkan yardımcısı konumunda olan 9 üyesi MHP'deki görevlerinden istifa ettiler. Böylelikle Bahçeli'nin kurmayları büyük ölçüde seçim öncesinde tasfiye oldu.

15 Temmuz ihaneti
Bu çaptaki bir örgütlü ahlaksızlık, siyasi yaşamımızda daha önce görülmemiştir. Ama bundan da kötüsünü 15 Temmuz gecesi tanık olduğumuz darbe teşebbüsünde gördük. Askeri liseden beri FETÖ'cülerin yetiştirip eğittiği ve bazıları general rütbesine ulaşmış askerler, kendi halklarına karşı Silahlı Kuvvetler'in envanterindeki silahlarla, uçaklarla, tanklarla ateş açtılar, bombalar attılar. İbadet ve hizmet kavramları bu defa da "İhanet" kavramı içinde kendilerini buldular.

Uyanırlar mı?
Askerleri ve polisleri bir suç örgütünün infazcıları olarak kullanan bu yapının, 89'u İstihbaratçı polis olan bir kadroyu dinleme, izleme, yatak odalarına gizli kamera kurma ve bu görüntüleri internetten yayma olaylarında görevlendirdiği anlaşılmış bulunuyor. Pensilvanya ile özdeş olan kişinin bir ayıbının daha iyice açığa çıkması, acaba onun müritlerinin uyanmalarını sağlar mı?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN