Özlemleri sevgi bezemiş ise kavuşmalar daha bir anlam taşıyor. Mevsimin kışı terk edip bahara döndüğü gibi… Toprağa düşen tohumun başak olduğu gibi… SABAH Ankara'nın gönüllerdeki sevdası gibi…

İşte O hasret bitiyor. Kavuşma anlam taşıyor.

Önce hayaller kuruldu. Ardından buluşmanın fotoğrafı tamamlandı. Bir güneş misali olsun istedik. SABAH Ankara, Anadolu kentlerini aydınlatsın istedik. Bu buluşmanın fikri yapısı tamamlandığında kavuşma sağlansın istedik.

Gönüllere düşen buluşma heyecanı zamanla yeşerdi, olgunlaştı… Günler haftaları, haftalar ayları kovaladı.

Ve… Hasretin dineceği son viraja girildi.

Kayseri, Konya, Sivas, Yozgat, Afyon, Eskişehir, Kütahya Kırıkkale ve Kırşehir buluşmaya hazır.

Heyecanınızı bire bir yaşadım. Ne bu özleme kayıtsız kaldım ne de bu buluşmaya… Birkaç gündür buluşmanın ayak seslerini sizlerle paylaşıyoruz. Turkuvaz Medya'nın ilgili tüm birimlerini saran kavuşma heyecanı hummalı bir çalışmaya neden oldu.

'SABAH Ankara', 'SABAH Anadolu' olarak Anadolu kentlerine gidecek. Her hafta çarşamba günü gerçekleşecek buluşmamızda hem Başkent'in hem de bu şehirlerimizin yaşanmışlıklarını sizlerle bir araya getireceğiz. Ekonomisinden kültürüne, sporundan sanatına, siyasetinden eğitimine Başkent'te SABAH Ankara, Anadolu'da ise aynı gazete SABAH Anadolu olarak evinize ve işyerlerinize konuk olacak. Konukseverliğinize şimdiden teşekkürler…

İlklerin öncüsü olan SABAH Ankara'nın ortaya koyduğu her proje karşılık buldu, benimsenildi, kabullenildi…

Eleştirileriniz rehber, iltifatlarınız güç oldu bize… Sizden aldığımız güç, çalışma azmimizi artırdı. Varlık nedenlerimizi sorgulattı.

Yaptığımız hiçbir projeyi yeterli bulmadık. Hep daha iyisi olduğunu bildik.

Ne var ki 'O' iyileri devreye koyan, onları kovalayan yine SABAH Ankara...

Mutlu kavuşma için çarşambaya da bir şey kalmadı… Özlemle, hasretle kucaklaştığımız sağlıklı ve mutlu yarınlarımız olsun…

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN