Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mevzuat konusunda bizleri bilgilendirmenizden ötürü teşekkür ederim. Yazılarınızda belirttiğiniz gibi ben de budandım. Yüzde 44'lük raporum Ankara'da yüzde 25'e düşürüldü. Ne yapmam ve nereye başvurmam gerekiyor? Serdar Çubuk
Sol kolum işlev görmüyor ve sakatlık derecem yüzde 50. Emekli olmak için iki kez raporlarım Ankara'dan yüzde 20'ye düşürüldü. Artık üçüncü kez rapor almaya korkar oldum. Ne yapmam gerekiyor. Bana bir yol gösterin. Erol Aybirdi
Maliye Bakanlığı Merkez Sağlık Kurulu'nun rapor budama sevdası çoğu engelliyi mağdur ediyor. İkinizin sorunu aynı. Raporunuzda gerçekleştirilen oran değişikliğine itiraz için Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı'na dilekçeyle başvurunuz. 3'üncü kez de başaramazsanız dava açınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN