Bizim dizilerin Ortadoğu ve Balkanlardaki hayranları malum. Özellikle Arap turistler, dizilerin çekildiği yalılara, köşklere, restoranlara götüren turlarla geliyorlar Türkiye'ye yıllardır.
En delirdikleri isimlerden biri de Tuba Büyüküstün. Birkaç yıl önce Beyrut'a gittiğimizde, onunla evlenmek için para biriktiren biriyle tanışmıştık!
Arap turistler Kara Para Aşk'ın setine gelmişler bu defa turla. Set dediğimiz, Feryal Gülman'ın Bebek'teki malikanesi. Bu 'fakirhane' ziyareti zaten başlı başına bir heyecanken onlar için, bir de ne görsünler? Tuba Büyüküstün, üstelik de üstünde gelinlikle!
Çıldırmışlar haliyle. Fotoğraflar, videolar, o kadar sakinleşememişler ki çekimlere ara verilmiş.
Evlerine dönüşte başlarına bir iş gelmese bari: Haset hesaplaşması, kıskançlıktan kardeşin kardeşi kırması... Tuba Büyüküstün'ün üstünde gelinlikle görülmesi öyle tarifsiz bir coşku ki onlar için, bedeli ağır olabilir!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN