Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sordular... Başbakanlar... Nasıldılar? "aHaber" sorusu bizi gülümsetti.
Sezen Aksu'nun şarkısı aklımıza geldi... "Beni kategorize etme."
Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır... Her başbakan farklı yaradılıştadır.
Başbakan Adnan Menderes... Çağlayarak akan bir nehir gibiydi... Bazen duygusal, bazen de öfkeli bir konuşmacı.
Başbakan İsmet İnönü... Rakibini sinirlendirmekte ustaydı... Ama kendisi sakindi... Ameliyatla sinirlerini aldırmış gibi.
Başbakan Süleyman Demirel... Öfke kontrolü onun işiydi... Yönetim felsefesi ise... Biraz gaz biraz fren... Sürekli kontrolde.
Başbakan Bülent Ecevit... Şair... Hayal gücü yüksek... İyi konuşmacı... Duygusal... Başbakan iken bile daktilosu yanındaydı... Eski gazeteci ya.
Başbakan Turgut Özal... Risk almayı severdi... Kendisinden kaç defa dinledim: Siyasetçiysen riskten çekinmeyeceksin... Ama risk alırken de akıllı hareket edeceksin.
Recep Tayyip Erdoğan... Gaza basmayı seven bir Başbakan... Frene basmaktan, vitesi geriye takmaktan hoşlanmayan bir yapısı var... Zaten ayağını gaz pedalından hiç çekmiyor ki.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN